ملی پوش جودو: لغو اعزام ها، مشکل ساز می شود

تهران - ایرنا - دارنده مدال برنز جهان با ابراز نگرانی از شرایط فدراسیون جودو، گفت: لغو اعزام های بین المللی، تاثیر منفی بر روند کسب سهمیه جودوکاران ایران خواهد داشت.

«محمد محمدی بریمانلو» روز شنبه در گفت گو با ایرنا در خصوص لغو اعزام تیم جودوی ایران به کمپ جهانی ازبکستان، اظهار داشت: تمرینات را برای حضور در این کمپ انجام دادیم، اما به جای ازبکستان به منزل اعزام شدیم.
وی اظهار داشت: پس از حضور در رقابت های مسترز چین و با برنامه ریزی کادر فنی، تمرینات بدنسازی را در اردو برگزار کردیم تا بتوانیم تمرین فنی را در کمپ جهانی تاشکند انجام دهیم که متاسفانه اینگونه نشد.
دارنده مدال برنز بازی های آسیایی جاکارتا با بیان اینکه کمپ جهانی از بار فنی بالایی برخوردار است، گفت: متاسفانه شب قبل از اعزام به ما اعلام شد که به دلیل مسائل مالی، سفر لغو شده است.
وی گفت: اعزام های ما اکثرا لحظات آخری بود، اما همواره شرایط فراهم می شد و در کمپ ها و مسابقات حضور می یافتیم.
بریمانلو با اشاره به اینکه در زمان ریاست «محمد درخشان» هیچگاه چنین مشکلاتی ایجاد نمی شد، گفت: نتیجه حضور در رویدادهای مختلف را با کسب نتایج مطلوب در بازی های آسیایی و قهرمانی جهان، گرفتیم.
جودوکار سبک وزن ایران با اشاره به اینکه سال 2019 دارای اهمیت زیادی است، افزود: باید در رویدادهای مختلف حضور یابیم تا با خیالی آسوده سهمیه المپیک را کسب کنیم.
وی افزود: هدفم این است تا در بین هشت نفر برتر رنکینگ جهانی قرار بگیرم تا در المپیک با قرعه بهتری رو به رو شوم. امیدوارم اعزام لغو نشود، چراکه تمامی جودوکاران ایران با مشکل روبرو خواهند شد.
بریمانلو در ادامه ابراز امیدواری کرد که انتخابات فدراسیون جودو زودتر برگزار شود و افزود: از زمانی که رئیس فدراسیون جودو به دلیل بازنشستگی به حضورش در فدراسیون پایان داد با مشکلات زیادی روبرو شده ایم.
وی گفت: قطعا تمام تمرکز و انگیزه ام کسب مدال در المپیک 2020 توکیو است. جودوکاران ایران توان مدال آوری در این رویداد را دارند و تنها باید به خودباوری برسند.
ورزشی**3783**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال