کتاب‌باز میزبان امین زندگانی می شود

تهران- ایرنا- برنامه «کتاب‌باز»، امشب میزبان امین زندگانی، بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما است، زندگانی در سال 1380 دومین بازیگر منتخب مردم در طول چهار سال از شبکه سوم سیما شد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، امین زندگانی در برنامه امشب درباره رشته ادبیات نمایشی صحبت و ضمن معرفی نمایشنامه‌ها و نمایش‌های محبوب خود از علت حضورش در کلیپی برای معرفی کتاب گفت‌وگو خواهد کرد.
در بخش دوم (بخش ثابت شنبه شب‌ها) رشید کاکاوند در خصوص شیرینی‌های شعر و ادبیات فارسی صحبت خواهد کرد.
امین زندگانی در سال 1351 در خانواده‌ای هنرمند و آشنا با موسیقی در تهران متولد شد. وی ایتدا وارد کار تئاتر و سپس فعالیت تلویزونی و سینمایی را آغاز کرد.
«همسرایی مختار» ، «خروسک پریشان» ، «بازی تابلوی آخر» ، «به من دروغ بگو»، «دو مرد و یک نیمکت» ، «سرخ سوزان» ، «مرغ دریایی» از جمله نمایش هایی است که وی در آنها ایفای نقش کرده است.
از سال 1374 با بازی در سریال «وکلای جوان» کار در مقابل دوربین را آغاز و در«به سوی پیروزی» ، «راه سوم» ، «روزگار جوانی» ، «همسفر» ، «چند دقیقه زندگی» ، «معصومیت از دست رفته» نیز ایفای نقش کرد.
«کتاب‌باز» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت، شنبه تا چهارشنبه ساعت 20 از شبکه نسیم پخش و تکرار آن 1بامداد، 8 صبح و 13 بعدازظهر روی آنتن شبکه نسیم می رود.
فراهنگ **9210 ** 1355 **

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال