اعضای تیم ملی بدمینتون مشخص شدند

تهران- ایرنا- اعضای تیم ملی بدمینتون بانوان و مردان ایران برای حضور در بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی فجر ایران مشخص شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، نشست کمیته تیم های ملی فدراسیون بدمینتون به منظور تعیین بازیکنان حاضر در بیست و هشتیمن دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به ریاست محمدرضا پوریا، رئیس این فدراسیون و با حضور اعضای این کمیته در محل فدراسیون تشکیل شد.
بنا به اعلام فدراسیون بدمنیتون، در این نشست که با حضور فریبا مددی، نایب رئیس بانوان، محمد فرجی نایب رئیس، مرتضی مداحی مدیر کمیته فنی، بهادر زکی زاده، سرمربی تیم ملی بدمینتون، سحر زمانیان، مربی تیم ملی بانوان و فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون برگزار شد، اعضای تیم ملی بدمینتون کشورمان برای حضور در جام فجر مشخص شدند.
بیست و هشتیمن دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روزهای 15 تا 18 بهمن با حضور تیم های خارجی و داخلی و با جوایز 25 هزار دلاری در شهرستان کرج برپا می شود.
در این نشست تعداد 27 بازیکن رده های سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان در قسمت بانوان و 26 بازیکن رده های سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان در قسمت آقایان تعیین شدند.
اردوی ملی پوشان کشورمان برای حضور قدرتمند در این رقابت ها در 4 مرحله در قسمت بانوان و 4 مرحله در قسمت آقایان تا آغاز این رقابت ها برگزار می شود.
اردوی آمادگی بانوان سه مرحله در تهران، یک مرحله در استان آذربایجان شرقی شهر هشترود (جوانان و نوجوانان دختر) و مرحله آخر در استان البرز است.
همچنین اردوی آمادگی آقایان بزرگسالان در تهران سه مرحله و یک مرحله در شهرستان کرج و اردوی جوانان و نوجوانان پسر نیز در شهرستان زنجان، سمنان و کرج برگزار می شود.
ورزشی *9128 *1067* 3063

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال