هواپیمای کیش ایر پس از رفع نقص فنی از مهرآباد عازم رشت شد

تهران- ایرنا- مسئول ایستگاه هواپیمایی کیش ایر در فرودگاه مهرآباد با عذرخواهی از مسافران یکی از پروازهای این شرکت به مقصد رشت گفت: هواپیمای فوکر 100 این شرکت پس از رفع نقص فنی راس ساعت 13:45 دقیقه عازم مقصد شد.

به گزارش ایرنا، هواپیمای فوکر 100 کیش ایر که ساعت 10 صبح امروز (چهارشنبه) از کیش عازم فرودگاه رشت بود برای رفع نقص فنی در مهرآباد تهران به زمین نشست؛ برخی از مسافران این پرواز در تماس تلفنی با ایرنا اعلام کردند که به دلیل نقص فنی بوجود آمده حاضر به ادامه پرواز با این هواپیما نیستند.
در این پیوند «سید پرویز جوادی» پیش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرواز شماره 97136 این شرکت صبح چهارشنبه از کیش عازم رشت بود، اما خلبان در حین پرواز اعلام کرد به دلیل نقص فنی باید در فرودگاه مهرآباد فرود داشته باشد.
این مقام مسئول اظهارداشت: بلافاصله پس از فرود این پرواز در مهرآباد، تکنسین های هواپیمایی کیش ایر نسبت به رفع نقص آن اقدام کردند و این پرواز ساعت 13:45 دقیقه عازم فرودگاه رشت شد.
مسئول ایستگاه هواپیمایی کیش ایر در فرودگاه مهرآباد اظهار داشت: این هواپیما با 95 سرنشین از کیش عازم رشت بود، اما در فرودگاه مهرآباد 20 نفر از این مسافران از ادامه مسیر انصراف دادند و بارهای آنها نیز تحویل شد.
اقتصام**1108*2025

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال