برگزیدگان دومین جشنواره «ایران ساخت» معرفی شدند

تهران – ایرنا –آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» و تقدیر از برگزیدگان این جشنواره شامگاه شنبه با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و سورنا ستاری معاون علمی فناوری رئیس‌ جمهور در تالار وحدت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه علمی ایرنا،برگزیدگان نخستین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» به این ترتیب اعلام شدند:

**بخش رسانه‌های دیجیتال (رشته بازی‌های رایانه ای)
مهدی بهرامی - نام اثر انگاره
تیم Electro gryphon Games - نام اثر شهرزاد
شرکت توسعه گر شبیه ساز - نام اثر مزرعه شمالی
شرکت رسانا افزار شریف – آریو
ایمان گلکار - لوترز

*بخش رسانه‌های دیجیتال (رشته سامانه هوشمند و آی او تی)
هیئت داوران کسی را حائز رتبه اعلام نکرد.

*بخش رسانه‌های دیجیتال (رشته شبکه‌های اجتماعی)
شرکت پیشروان فناوری اطلاعات ویهان - نام اثر شبکه اجتماعی پروفایل

*بخش رسانه‌های دیجیتال (رشته نرم افزار تلفن همراه)
شرکت تدبیر گستران بهینه ساز - نام اثر ایران اپس
شرکت رهپویان خرد ایرانیان - نام اثر سیمای همراه
نیما محسنی - نام اثر آپ همگردی

*بخش رسانه‌های دیجیتال (رشته نرم افزار‌های کاربردی و چند رسانه ای)
سید علی محمدیه - نام اثر زبان برنامه نویسی مستقل ET

*بخش رسانه‌های دیجیتال (رشته وب سایت)
شرکت کلان دانش سهند - نام اثر فرادرس
مشترک سید مجتبی شریعتی - نام اثر منظوم مرجع سینما و تلویزیون
مشترک پوریا نوروزی - نام اثر گلورین

**بخش دیداری و شنیداری
*بخش دیداری و شنیداری (رشته برنامه تلویزیونی و گزارش خبری)
محسن رسولی - نام اثر: منهای نفت (تولید و تجارت خرما)
حسین دهقان - نام اثر: افراماکس
روح اله رحیمی - نام اثر ایرانیش

*بخش دیداری و شنیداری (رشته برنامه رادیویی)
مریم تقی زاده - نام اثر برنامه رویش
هانیه پیرامی - نامه اثر برنامه حمایت از صنایع کوچک
حسین خلیلی نژاد - نام اثر برنامه جنگ، آتش بازی

*بخش دیداری و شنیداری (رشته پویانمایی)
مسعود اسدی - نام اثر کفش زرد
مجتبی احسانی - نام اثر انتخاب با خودمونه
ایمان پورعلی - نام اثر کامی و کتی

*بخش دیداری و شنیداری (رشته فیلم کوتاه و دانشجویی)
محمد امین شریفی و علی رحیمی - نام اثر کارخانه
هادی فیروزمندی - نام اثر گل ایرانی
رضا نجاتی - نام اثر تریبون

*بخش دیداری و شنیداری (رشته فیلم مستند)
مهدی عوض زاده - نام اثر مستند عالی نسب
لطف اله جاویدی - نام اثر مستند من یک چوپانم
مهدی همایونفر- نام اثر مجموعه مستند قیام لله

*بخش دیداری و شنیداری (رشته کلیپ و تیزر تبلیغاتی)
عباس مردای - نام اثر شرکت نفت و گاز سرو
دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی - نام اثر خوب گوش کن ایرانیه
دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی - نام اثر در‌ها

**بخش ادبیات
*بخش ادبیات (رشته داستان)
رضا احسان پور - نام اثر آبی نیسانی
علی خضری -نام اثر سماق ایرانی
مصطفی احمدی - نام اثر رنگ طلا
محمد جواد هفتانی – سایه می‌شود
معصومه دهنوی – جن‌های گوش دراز ...

*بخش ادبیات (رشته شعر)
علی سلیمانی - نام اثر مصرف غرور
محمد حسین مهدویان - نام اثر فوتبال ایران ژاپن
حسن حاتمی بهابادی - نام اثر کاسب داخلی چند
روح الله سرطاوی – کالای داخلی
مهران حسینی - همایش

*بخش ادبیات (رشته مستند نگاری)
شرکت پویش داده نوین - نام اثر شیوه مستند سازی در شرکت پویش داده نوین
مهراب اکبری شهپر - نام اثر بازیافت مواد تجدید حیات
محمد بیطرفان - نام اثر اندیشه مبارزه با استعمار و ترویج کلای داخلی در دوره قاجار
فاطمه شریف یزدی – هدیه فناورانه
حامد سردار – بست ورلد

**بخش ایده بازار
شرکت مهندسی کاشفان نیلفام - نام اثر پکیج فاضلاب بهداشتی و صنعتی
شرکت الماس طب کاسپین - نام اثر دستگاه کنتراست تراپی
محمد مهدی حاجتی - نام اثر ساخت مولتی کود ارگانیک از ضایعات کشاورزی
شرگت هوپاد صنعت – سامانه پلاسما سرد فشار ...
عادل کریمیان – جزیره خورشید
حمیدرضا محترم – اپلیکیشن ضبط و تشخیص صدا با هوش مصنوعی

**بخش هنر‌های تجسمی (رشته پوستر)
میثم گل بابایی - نام اثر زودتر بیدارشو!
احمد وجدان نژاد - نام اثر سفره ایرانی
محمد علی حلیمی - نام اثر قاچاق کالا سم تولید داخلی
نعیمه پاک نیت – نجاتش بدیم

*بخش هنر‌های تجسمی (رشته تصویر سازی)
هیئت داوران کسی را حائز رتبه اعلام نکرد.

*بخش هنر‌های تجسمی (رشته کارتون)
جابر اسدی - نام اثر: اثرات واردات بی رویه
مهدی عزیزی
محمود نظری
ناصر مقدم – حمایت از کالای ایرانی
1836**1440

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال