دانشگاهیان سانحه جبران ناپذیر دانشگاه آزاد را تسلیت گفتند

تهران ایرنا - جامعه دانشگاهی کشور در سوگ جانباختن 10 دانشجو و مصدومیت حدود 30 نفر از آنان در سانحه واژگونی اتوبوس واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد پیام تسلیت صادر کردند.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی این ضایعه جانگداز را به جامعه دانشگاهی کشور و خانواده عزیزان درگذشته تسلیت گفته و برای بازماندگان این حادثه شفای عاجل از خداوند متعال خواستار است.
همچنین ضرورت دارد مسئولان امر با بررسی دقیق علت این حادثه تلخ و رسیدگی و توجه ویژه به مصدومان و آسیب دیدگان، ضمن برخورد با مسببان، برنامه‌ریزی لازم برای جلوگیری از تکرار این اتفاقات تلخ را انجام دهند.

**شورای عالی عتف
مسعود برومند دبیرکل شورای عالی عتف، جان باختن جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را تسلیت گفت: وقوع حادثه دردناک دانشگاه آزاد اسلامی که منجر به جان باختن و مجروح شدن تعدادی از دانشجویان عزیز کشورمان شده، باعث غم و اندوه فراوان برای عموم جامعه علمی کشور گردیده است.

**نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها
حجت الاسلام و المسلمین رستمی در پیام تسلیت خود، آورده است: درگذشت تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات در پی حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل تعدادی از این عزیزان، موجب تألم و تأثر فراوان اینجانب و خانواده دانشگاهی شد. ضمنا پیگیری دقیق مسئولان ذیربط جهت بررسی ابعاد مختلف ماجرا جهت پیشگیری از وقوع حوادث دردناک و نیز پیگیری روند درمانی مجروحان حادثه را خواستارم.

**جهاد دانشگاهی
حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی در پیام تسلیت خود آورده است: حادثه جانباختن و مجروح شدن تعدادی از دانشجویان عزیز دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران، ملت بزرگ ایران بویژه جامعه دانشگاهیان را متأثر و داغدار کرد.
غفلت از موضوع مهم و تخصصی ایمنی، هزینه های جبران ناپذیری برای کشور ما رقم زده است که امید می رود مسئولان امر، تدبیر اصولی و اهتمام علنی نسبت به این موضوع به خرج دهند.

**دانشگاه فنی و حرفه ای
هیأت رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با صدور پیام تسلیتی، اعلام کردند: روز گذشته خبری تلخ و ناگوار دل تک‌تک اعضای خانوادة بزرگ آموزش عالی کشور را به درد آورد. حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات و درگذشت تعدادی از دانشجویان متعهد و تلاشگر در این حادثه، همچنین مصدوم و مجروح شدن تعدادی دیگر از فرزندان عزیز این آب و خاک جامعه دانشگاهی را به سوگی دوباره نشاند که زبان از بیان آن قاصر است و کلامی در این مصیبت اندوه ­بار گویای تألم و تأثر قلبی مان نیست.
**9492**1601

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال