سرمربی شهرداری ورامین:

سدها در لیگ برتر تکواندو شکسته شده است

تهران - ایرنا - سرمربی تیم شهرداری ورامین که شاگردانش فاصله چندانی با قهرمانی در لیگ برتر تکواندو ندارند، گفت: سدها در لیگ برتر شکسته شده و دیگر بازیکنان مطرح نمی توانند فاکتوری برای پیروزی و قهرمانی باشند.

«پیام خانلرخانی» که تیمش در هفته دوم دور برگشت لیگ برتر تکواندوی با نتایج مشابه هشت بر صفر مقابل ملوان و پاس به برتری دست یافت روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا، تصریح کرد: روند پیروزی های خود را در دور برگشت نیز ادامه دادیم و اختلاف مناسبی در صدر جدول با سایر حریفان داریم.
وی با بیان اینکه حساسترین دیدار این تیم در دور برگشت روز 24 ماه جاری برابر دانشگاه آزاد برگزار می شود، افزود: دانشگاه تیم قدرتمندی است که در صورت برتری مقابل آنان، مسیر قهرمانی را هموار خواهیم ساخت.
خانلرخانی که تیمش در سال های اخیر به چهار قهرمانی لیگ برتر و سه قهرمانی جام باشگاه های آسیا دست یافته است، گفت: روند باشگاه شهرداری ورامین به گونه ای است که از مدیریت باشگاه تا بازیکنان و مربیان، همگی در موفقیت ها سهیم هستند و به هدف اصلی خود که همان بازیکن سازی است، دست یافته ایم.
وی ساختن تکواندوکاران جوان را مهمترین موفقیت دانست و ادامه داد: مبنای ما جذب ملی پوش نبوده است. در سال های اخیر کمترین ملی پوش را داشتیم و تنها در دیدارهای مهم از آنان استفاده کرده ایم.
خانلرخانی ادامه داد: با توجه به شرایط مالی حاکم در ورزش کشور، شرایط دشوار است و خوشبختانه همان پرداختی های موجود نیز به موقع در اختیار بازیکنان شهرداری قرار گرفت تا مشکلی ایجاد نشود.
این مربی موفق در خصوص تفاوت های لیگ برتر تکواندو نسبت به سال های دور، توضیح داد: در گذشته بازیکنان مطرح در داخل زمین نتیجه را تعیین می کردند و برگ برنده بودند، اما اکنون این سد شکسته شده است.
وی افزود: در حال حاضر جوانان برای مبارزه با نفرات مطرح انگیزه بالایی دارند و این مساله را در شیاپچانگ ثابت می کنند.
خانلرخانی آینده تکواندوی ایران را خوب توصیف کرد و گفت: قهرمانان با قرار گرفتن در کوران لیگ، شرایط بهتری پیدا می کنند. خوشبختانه کادر فنی تیم ملی نیز بازیکنان را برای حضور در لیگ، ترغیب می کند.
وی تصریح کرد: بازیکنان چون میرهاشم حسینی و آرمین هادی پور که در مسابقات بین المللی درخشش داشتند در لیگ موفق بوده اند. مهدی خدابخشی نیز با حضور در لیگ و مسابقات خوب توانست به شرایط آرمانی بازگردد.
سرمربی شهرداری ورامین گفت: تنها داشتن لیگ مهم نیست و خوشبختانه در سال های اخیر برگزاری منظم لیگ در رده های سنی مختلف، کمک شایانی به تیم های ملی ایران داشته است.
وی که هدایت تیم پاراتکواندوی ایران را نیز بر عهده دارد در خصوص شرایط این تیم، گفت: سومین اردوی تیم ایران در حال برگزاری است تا نیمه دوم بهمن ماه در پیکارهای جهانی ترکیه به میدان برویم.
خانلرخانی گفت: دوره گذشته به مقام چهارمی بسنده کردیم و تلاشمان سکونشینی در مسابقات جهانی پاراتکواندوی ترکیه است.
ورزشی**3783**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال