طهرانچی: دانشگاه آزاد به نوآوری جوانان توجه دارد

تهران-ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نگاه جدید این دانشگاه به فناوری و نوآوری به فعلیت رساندن توان جوانان این مرزوبوم است که برای تحقق آن باید تلاش کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از دانشگاه آزاد، محمد مهدی طهرانچی در مراسم افتتاح غرفه این دانشگاه در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌‎المللی تهران اظهار کرد: دانشگاه آزاد مبتنی بر فعالیت دانشگاه‌های استانی خود در یک محیط خاص در عرصه فعالیت‌های پژوهشی و فناورانه اقدام کرده است.
وی افزود: در شرایطی که سلطه جویان و استکبار جهانی تحریم را ابزار خود برای از پا درآوردن این نظام مقدس پیشه کرده‌، باید با یک پیام واضح و روشن اعلام شود که جوانان این مرزوبوم و نخبگان و نیک‌اندیشان با تکیه بر پژوهش و فناوری، نخواهند گذاشت به نیت شان برسند.
طهرانچی با تأکید بر اینکه پژوهش و فناوری در حقیقت ابزاری است که ایده‌های جوانان این مرزوبوم را از ذهن به فعلیت می‌رساند، خاطرنشان کرد: این موضوع می‌تواند اقتصاد کشور را پویاتر کند. زنجیره ایده تا خلق ثروت از دانش، موضوعی است که باید برای آن راه‌حل روشن و مشخص یافت.
رئیس دانشگاه آزاد افزود: طرح پایش و سراهای نوآوری آزاد و نگاه جدید دانشگاه آزاد اسلامی به فناوری و نوآوری که در حقیقت به فعلیت رساندن توان جوانان این کشور است. این کار با کمک سرمایه بزرگ دانشگاه آزاد که حدود 59 هزار دانشجوی دکتری و بیش از 300 هزار دانشجوی کارشناسی ارشد است، انجام خواهد شد.

**9491**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال