«مزدک رستمی» مقابل دوربین محکومین رفت

تهران_ایرنا- شانزدهمین اپیزود از فصل دوم مجموعه «محکومین» به نام «همدرد» با حضور بازیگرانی چون مزدک رستمی و حشمت آرمیده، در حال فیلمبرداری است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا،شانزدهمین اپیزود سریال محکومین کلید خورد. این اپیزود همدرد نام دارد.
در هر قسمت از مجموعه 40 اپیزودی محکومین داستانی مستقل روایت می شود اما محور اصلی آن مجازات جایگزین حبس، خانواده و بحران طلاق است.
فصل دوم این مجموعه هم از نظر تعداد قسمت و هم از نظر تعداد بازیگر و لوکیشن، از «محکومین یک» بیشتر است. مجید اسماعیلی پارسا و امیرمحمد عبدی کار نگارش فیلمنامه این مجموعه را بر عهده دارند.
حجم غالب فیلمبرداریِ اپیزود شانزدهم بر فضاهای خارجی در محدوده خیابان های مختلفی چون ستارخان، بازار و احمد آباد مستوفی متمرکز شده. گفته می شود مراحل فنی این مجموعه به صورت همزمان در حال انجام است و تا کنون حدود 25 درصد از آن انجام شده است.
«محکومین 2» مرداد ماه امسال در منطقه اطراف اسلامشهر کلید خورد. این مجموعه با حضور نزدیک به 500 بازیگر در بیش از دویست لوکیشن مختلف در تهران فیلمبرداری می شود.
هر قسمت از «محکومین 2» موسیقی جداگانه ای دارد که همزمان با فیلمبرداری و تدوین در حال ساخته شدن است. تهیه کننده این مجموعه پیش بینی می کند در صورت پیش رفتن برنامه ریزی ها تولید این مجموعه تا اردیبهشت 98 به پایان برسد تا ازشبکه یک سیما روانه آنتن شود.
نازنین فراهانی، کوروش تهامی، بیتا سحرخیز، نگار عابدی، شهره لرستانی، بیژن بنفشه خواه، حسین محب اهری، بهراد خرازی، مهری آل آقا، مهدی صباغی، علیرضا استادی، محمود جعفری، مریم بوبانی، رابعه مدنی، افسانه ناصری، مهرداد ضیایی، شیرین اسماعیلی، کاوه آهنگر، الهام طهموری و آتیه جاوید، مزدک رستمی، حشمت آرمیده، سامان ارسطو از جمله بازیگرانی هستند که در برخی از اپیزودهای این مجموعه مقابل دوربین قرار گرفته اند.
سید جمال حاتمی کارگردان و بهروز مفید تهیه کنندگی این کار را به عهده دارد.
فراهنگ**9210 ** 1418

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال