نتایج یک نظرسنجی شهرداری تهران:

نزدیک به 29 درصد شهروندان، تهران را کم دوست دارند

تهران- ایرناپلاس- بر اساس یک نظرسنجی در شهر تهران که از سوی شهردار تهران اعلام شده است، نزدیک به 29 درصد شهروندان علاقه کمی به شهر تهران دارند.

پیروز حناچی، شهردار تهران در چهارمین همایش فصلی مدیران شهرداری تهران نتایج یک نظرسنجی از شهروندان تهرانی در مورد پایتخت را اعلام کرد که در نوع خود جالب توجه است.

در این نظرسنجی از مردم سؤال شده است که چقدر تهران را دوست دارید؟ 29 درصد علاقه‌شان به تهران را کم، 24 متوسط و 47 درصد زیاد دانسته‌اند. به گفته حناچی این آمار بدان معنی است که ما باید تلاشمان را بیشتر کنیم.

نتیجه سؤال دیگری از مردم تهران در مورد اینکه چقدر در تهران احساس آرامش دارید نیز جالب توجه است. 45 درصد از مردم آن را کم، 36 درصد متوسط و 19 درصد احساس آرامششان را زیاد عنوان کرده اند.

در همین نظرسنجی و در مورد میزان علاقه به محله، 19 درصد این علاقه را کم دانسته‌اند. در مورد راحتی در محله، 23 درصد کم، ۳۵ درصد متوسط و 42 درصد آن را زیاد دانستند.

در مورد دسترسی به میوه ‌و تره‌بار، 46 درصد دسترسی را بد و متوسط اعلام کردند. شهردار تهران از این آمار نتیجه گرفته است که باید توسعه میادین محلی در دستور کار شهرداری قرار گیرد تا سفرهای درون‌شهری کم شود و رضایت شهروندان نیز افزایش یابد.

حناچی با اشاره به این‌که در دسترسی به اتوبوس وضعیت خوبی نداریم، اعلام کرده است؛ میانگین نمره به مناطق مختلف شهر تهران هم قابل‌تأمل است چرا که از حدود 9.6 تا 14.8 از ۲۰، بین مناطق مختلف در حال تغییر است.**اداره کل اخبار چندرسانه‌ای**ایرناپلاس**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال