استاندار البرز:

کنار دانشگاهیان و نخبگان خواهیم بود

کرج-ایرنا-استاندار البرز گفت: این نوید را می دهیم که در کنار مجموعه دانشگاهی و نخبگان خواهیم ماند و برای اجر ایی ساختن ایده های آنها یاورشان هستیم.

به گزارش ایرنا، عزیزاله شهبازی روز چهارشنبه در آئین پایانی پنجمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی البرز با بیان اینکه دانشگاه ها مقدس هستند،گفت: بسیاری از شهدای والامقام از قشر دانشجو بودند.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم افزود: باید راه پرفروغ شهدا را ادامه بدهیم زیرا دشمنان همواره به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند.
استاندار البرز اضافه کرد: دانشگاه های ما همواره منشا تحولات بوده و هستند و این راه باید به طور مستمر و جاودانه ادامه داشته باشد.
شهبازی با بیان اینکه مجموعه استانداری البرز در کنار دانشگاه است خاطر نشان کرد: شوری که در غرفه های هفته پژوهش وجود داشت حکایت از این دارد که فرزندان ایران اسلامی در البرز دلشان برای سربلندی و افتخار آفرینی کشور و استان می تپد.
استاندار البرز افزود: اندیشه ورزی و تئوری پردازی در دانشگاه ها وجود دارد اما کسانی که در حوزه اجرایی مسئولیت دارند باید ایده های نخبگان را با حمایت همه جانبه به سمت انبوه سازی وتجاری سازی برسانند.
شهبازی گفت: در شرایط کنونی که دشمنان برای ما نقشه های شوم زیادی کشیده اند باید در کنار ایده ها، خلاقیت، نوآوری و ابتکارها باشیم و نبوغ ها را به مرحله ثبت اختراع؛ تجاری و انبوه سازی برسانیم .
پنجمین نمایشگاه هفته پژوهش استان البرز پس از پنج روز عصر امروز به کار خود پایان داد.
7414/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال