با نمادی از موج و صدف؛

پوستر رسمی سومین جشنواره سراسری موج، رونمایی شد

کیش - ایرنا - پوستر رسمی سومین جشنواره سراسری فیلم و فیلمنامه کوتاه موج، سه شنبه شب در آیینی با حضور غلامحسین مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش و ابراهیم حصاری دبیر این جشنواره در کیش رونمایی شد.

به گزارش ایرنا، در این مراسم که کارگردانان مطرح فیلم کوتاه سینمای هنر و تجربه، جمعی از هنرمندان و معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه آزاد حضور داشتند، پوستر سومین جشنواره موج با نمادی از صدف، موج دریا و تصویری شنی از یک دور بین فیلمبرداری، رونمایی و پرده برداری شد.
در این آیین چهار فیلم کوتاه، در قالب یک بسته هنری در راستای حمایت فیلم سازان فیلم های کوتاه با حضور کارگردانان این آثار در سینما لبخند کیش به نمایش درآمد.
درپایان این مراسم، فیلمهای اکران شده با حضور سازندگان این آثار نقد و بررسی شد.
*جشنواره سراسری فیلم و فیلمنامه کوتاه قرار است از 10 تا 12 اسفند ماه امسال در جزیره مرجانی کیش برگزار شود.
این رویداد فرهنگی در بخشهای فیلم و فیلمنامه کوتاه، با رویکرد موضوعی به سفر، دریا و گردشگری و نگاهی ویژه به هنرمندان و فیلمسازان جنوب ایران و جزیره کیش برگزار می شود.
به گفته ابراهیم حصاری دبیر سومین جشنواره فیلم کوتاه موج، بخش فیلمنامه، و بخش ویژه فیلمسازان خطه جنوب و جزیره کیش از تازه های این جشنواره است.
وی با اشاره اینکه ارتقای سینمای کوتاه در گرو حمایت و نگاه ویژه به بخش فیلمنامه است افزود: با توجه به این مهم، بخش فیلمنامه نیز به جشنواره امسال اضافه و شرایطی ایجاد شده تا علاوه بر بخش اصلی، فیلمسازان جزیره کیش نیز، در بخش ویژه ای با عنوان 'چشم انداز فیلمسازان کیش'نیز شرکت کنند.
وی افزود: حضور گسترده هنرمندان خطه جنوب، استفاده از ظرفیت ها و مشارکت حداکثری فیلمسازان و فعالان فیلم کوتاه در روند اجرایی جشنواره از اولویتهای اصلی این رویداد فرهنگی است.
وی 'سفر' را یکی از دست مایه های مهم این دوره از جشنواره اعلام کرد و گفت: سفر، مهاجرت، جابجایی، جنبش و پویایی خاصیت زندگی است و از تولد تا مرگ یکی از مهمترین رویدادهای زندگی بشری است.
دبیر سومین جشنواره فیلم موج کیش افزود: جزیره کیش این قابلیت را دارد که به کانون توجه اهالی فرهنگ و هنر کشور تبدیل شود.
علاقمندان برای شرکت در سومین جشنواره فیلم موج تا 15 دی ماه فرصت دارند آثار خود را از طریق وب سایت رسمی
(ir.kish.mowj.www (ویا به آدرس دبیرخانه این جشنواره (کیش، خیابان سنایی، مقابل مسجد امیر (ع)ساختمان بساک، طبقه دوم،
اولین جشنواره فیلم کوتاه موج درسال 94 با هدف پیوند میان ادبیات کهن ایران زمین و معاصر با هنر سینما و دومین آن در سال 95 در جزیره کیش برگزار شد.

1341 / 1339

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال