با حکم رییس جمهوری؛

حجت‌الاسلام نقویان دبیر هیأت عالی گزینش کشور شد

تهران - ایرنا - رییس جمهوری در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر نقویان را به عنوان «دبیر هیأت عالی گزینش کشور» منصوب کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در بخشی از حکم حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی خطاب به حجت الاسلام نقویان آمده است: در اجرای ماده 5 آیین‌نامه اجرایی قانون گزینش کشور و براساس پیشنهاد هیأت عالی گزینش، به موجب این حکم جناب عالی را که فردی آگاه، متعهد، دارای تجربیات ارزنده و مشی و منش اعتدالی هستید با تفویض وظایف مقرر در تبصره 2 ماده 5 قانون، به عنوان «دبیر هیأت عالی گزینش کشور» منصوب می کنم.
وی در این حکم تاکید کرد: انتظار دارد بر اساس فرمان حکومتی حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، قانون و آیین‌نامه اجرایی گزینش، نسبت به روزآمدی معیارها، بهبود روش‌ها، پرهیز از نگرش‌های سلیقه‌ای و غیرحرفه‌ای در راستای جذب نیروی انسانی توانمند، متعهد و شایسته اقدام لازم معمول دارید.
به گزارش ایرنا، یکی از ارکان گزینش، هیات مرکزی آن است که دبیر آن توسط رییس جمهوری منصوب می شود.
اداره امور اجرایی هیات مرکزی و دبیرخانه طبق دستور العمل های هیات عالی گزینش، صدور حکم انتصاب پس از طی مراحل قانونی و پیگیری و اجرا مصوبات هیات مرکزی و هیات عالی گزینش از جمله وظایف دبیر هیات گزینش است.
سیام**9314**1535

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال