«بهترین سال های زندگی ما» وارد فاز جدید شد

تهران- ایرنا- فاز جدید تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بهترین سال‌های زندگی ما» با ضبط سکانس های پیروزی انقلاب اسلامی ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، تصویربرداری فاز دوم مجموعه تلویزیونی «بهترین سال های زندگی ما» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید که بخش های مربوط به دهه 50 را شامل می شود، که به تازگی آغاز شده است.
گروه سازنده این مجموعه، این روزها در شمال کشور مشغول فیلمبرداری سکانس هایی مربوط به پیروزی انقلاب را در لوکیشن ژاندارمری تصویربرداری می کنند.
در فاز اول این مجموعه تلویزیونی بخش های مربوط به دهه های30 و 40 تصویربرداری شده است. در فاز دوم بخش های مربوط به دهه 50 که منتهی به رویدادهای انقلاب و تاثیرات آن بر فضای داستان و سرنوشت کاراکترها می شود ضبط می شود.
بندر کیاشهر، ساحل چمخاله، ارتفاعات سیاهکل و مناطقی دیگر در شمال کشور از جمله لوکیشن های این مجموعه هستند و تدوین همزمان نیز در حال پیگیری است.

«بهترین سال های زندگی ما» به نویسندگی جابر قاسمعلی، یک درام تاریخی عاشقانه است و اقتباسی از رمان «مهاجران» هاوارد فاست محسوب می شود.
علیرضا کمالی، بهنام تشکر، علیرضا جلالی تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، داریوش کاردان، شهرام قائدی، رحیم نوروزی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، الهام طهموری، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، افشین سنگچاپ، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، وحید شیخ زاده، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی در این سریال بازی دارند.
در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: یارمحمد برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال کشور می رود تا شغل ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی داند ماهیگیریِ آن منطقه در سلطه گردنکشی به نام تراب است، به دریا می زند و مقابل تراب می ایستد. وارش بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاوری یارمحمد دل به او می بندد و به تراب جواب رد می دهد. تراب نقشه ای می چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد.
این مجموعه در 30 قسمت برای پخش از شبکه سه سیما تولید می شود. داستان «بهترین سال های زندگی ما» در دهه 30 روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می رسد.
فراهنگ**9210 ** 1418

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال