مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر در کرج برگزار می شود

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون بدمینتون با اشاره به اینکه مسابقات بین المللی فجر ایران از 15 تا 18 بهمن در کرج برپا می شود، اعلام کرد: این مسابقات در افزایش رتبه ورزشکاران بسیار موثر است.

«محمدرضا پوریا» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات فجر ایران بزرگترین رویدادی است که همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آغاز می شود و در بیست و هشتمین دوره آن، بیش از 15 کشور حضور می یابند. برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام و دعوتنامه ها به کشورهای مختلف ارسال شده است.
وی در ادامه با بیان اینکه ورزشکاران بیشتری را در بخش مردان و زنان در این رقابت ها شرکت می دهیم، گفت: این رقابت ها، یکی از مسابقات معتبر آسیایی و بین المللی و جایزه آن 25 هزار دلار است.
رئیس فدراسیون بدمینتون درباره زمان برگزاری اردوها، خاطرنشان کرد: اردوهای از 25 دی در تهران آغاز می شود و تا 15 بهمن ادامه دارد.
پوریا در ارزیابی عملکرد ثریا آقایی عنوان کرد: با توجه به برنامه ریزی که ورزشکاران برای المپیک 2020 انجام دادند، ثریا آقایی با عزم جدی تری برنامه ها را دنبال می کند و با رتبه 170 یکی از امیدهای ما محسوب می شود تا بتواند برای المپیک انتخاب شود. وی در مسابقات نپال با توجه به حضور 30 کشور و بازیکنان مطرح، به خوبی حاضر شد و مدال برنز را در یکنفره و دونفره کسب کرد.
وی در ادامه افزود: رتبه امیر جباری از ثریا آقایی پایین تر است و باید تلاش بیشتری برای حضور در المپیک 2020 کند. البته از اردیبهشت سال بعد، رتبه ورزشکاران برای المپیک 2020 محاسبه می شود.
رئیس فدراسیون با تاکید بر اینکه سه نفر از ورزشکاران ایران در کمپ AOP مالزی هستند، بیان کرد: ثریا آقایی، امیر جباری بازیکنان ثابت این کمپ هستند و مهران شهبازی که از طرف آسیا به صورت آزمایشی دعوت شده اند، در این کمپ به مدت 15 روز حضور دارند.
ورزشی *9128 * 2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال