نشست رییس جمهوری با وزیر و معاونان وزارت راه آغاز شد

تهران- ایرنا- نشست وزیر، معاونان و مدیران وزارت راه و شهرسازی با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، صبح امروز (دوشنبه) در محل این وزارتخانه آغاز شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، در این نشست که هم اکنون درحال برگزاری است موضوع طرح بازآفرینی شهری در بافت های فرسوده با مشارکت توسعه گران و بخش خصوصی، حمل و نقل و مباحث مرتبط با این حوزه بررسی خواهد شد.
همچنین در جلسه امروز محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، و معاونان وی گزارشی از آخرین اقدامات در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه را ارائه خواهند کرد.
قرار است چهار نفر از مدیران این وزارتخانه گزارش هایی در زمینه مسکن، مسکن مهر، بازآفرینی شهری و عمران شهرای جدید ارائه کنند.
در این جلسه مدیرعامل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گزارشی درخصوص ساخت و ساز شهری در شهرهای زیر 25 هزار نفر و بازسازی مناطق زلزله زده ارائه و همچنین مدیرعامل مسکن مهر آخرین وضعیت مسکن مهر و حل مشکلات آب و برق در این مناطق را تشریح خواهند کرد.
مدیرعامل بازآفرینی شهری نیز گزارشی از اقدام های انجام شده در بافت های فرسوده و پیگیری طرح نوسازی 100 هزار واحد مسکن را در این نشست ارائه می کند.
برپایه این گزارش، مدیرعامل عمران شهرهای جدید نیز با توجه به اینکه مقرر بود 50 هزار واحد مسکونی تا پایان سال جاری تکمیل شود، به ارائه گزارشی از مشکلات و اهم اقدامات انجام شده خواهد پرداخت.
سیام* 1053*3065*

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال