1.5 تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

زاهدان - ایرنا - معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 590 کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات شبانه پلیس شهرستان مهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس سرهنگ غلامرضا جعفری یکشنبه شب در این باره اظهار داشت: شب گذشته در پی کسب خبری مبنی بر جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر از مناطق مرزی به عمق کشور از مسیر ارتباطی شهرستان مهرستان بلافاصله تیم های مجربی از پلیس مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شدند.
وی افزود: ماموران انتظامی مهرستان با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان سراوان پس از ساعاتی کمین در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان؛ سرانجام ساعت یک بامداد محموله مواد مخدر را که به وسیله 2 دستگاه تویوتا لندکروز جابجا می شد شناسایی و با علائم هشدار دهنده به راننده آنها دستور ایست دادند.
این مقام انتظامی ادامه داد: رانندگان این 2 خودرو بدون توجه به دستور ایست پلیس بر سرعت خود افزوده و با تیراندازی به سوی ماموران از محل متواری شدند که در عملیات تعقیب و گریز، ماموران با بکارگیری قانون سلاح و نیز اقدامات تامینی و امنیتی خودروها را متوقف کردند.
سرهنگ جعفری خاطرنشان کرد: در این عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر در پاکسازی منطقه ضمن دستگیری 2 قاچاقچی در بازرسی از خودروها یک تن و 558 کیلو و 615 گرم تریاک، 20 کیلو و 800 گرم هروئین ، 11 کیلو و 550 گرم سایر مواد مخدر و مقادیری مهمات و 2 دستگاه بیسیم کشف کردند.
وی با تقدیر از عملکرد خوب پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستانهای مهرستان و سراوان در کشف این محموله مواد افیونی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی خود اجازه نخواهد داد که قانون شکنان و مخلان امنیت عمومی در هیچ نقطه ای از سیستان و بلوچستان احساس آرامش کنند.
مهرستان با دارا بودن چهار دهستان، 2 بخش مرکزی و آشار و یک شهر در 457 کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.
3213**6081

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال