کانون همگرایی دانشگاه امیرکبیرعضو جدید می گیرد

تهران- ایرنا- کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی امیرکبیر«کهربا » با هدف ایجاد زمینه مناسب برای پیشرفت در زمینه بین الملل اقدام به پذیرش عضو جدید از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان این دانشگاه کرد.

به گزارش روز یکشنبه گروه دانشگاه ایرنا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی امیرکبیر «کهربا» با اعلام فراخوانی از کلیه دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و همچنین فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر جهت عضویت دعوت به عمل ‌آورد.
همچنین با توجه به سیاست‌های گسترش همکاری‌های بین‌المللی در حوزه علم و فناوری، دانشگاه امیر کبیر اقداماتی در راستای افزایش شهرت بین‌المللی دانشگاه، حمایت از توسعه برنامه‌های پژوهش محور و آموزشی اساتید و دانشجویان در دستور کار قرار داده است.
بر این اساس ؛ کهربا تلاش دارد با ایجاد بسترهای لازم، فرصت‌های مناسب پیشرفت، ترقی و تعالی اندیشه‌های ناب دانشجویان را با رویکرد همگرایی و هم‌افزایی و پرهیز از پراکندگی در کارها ایجاد کند.
از جمله ماموریت های کانون کهربا تهیه بانک اطلاعاتی بین المللی و به‌روزرسانی، پایش و افزایش بهره ‌وری مداوم ، کمک به برگزاری کارگاه ، همایش و هم‌اندیشی‌هایی در سطح بین‌المللی با استفاده از پژوهشگران و دانشجویان ایرانی و بین‌المللی است.
شناسایی نقاط قوت و ضعف دانشکده‌ها، گروه‌ها، پژوهشکده‌ها و شرکت‌های دانش‌ بنیان و ارائه راه حل‌های مناسب و قابل اجراء و تهیه، شناسایی آخرین برنامه‌های حمایت مالی اشخاص حقیقی و حقوقی و فرصت‌های آموزشی، پژوهشی، کارآفرینی ملی و بین المللی برای اساتید و دانشجویان از دیگر رویکرد های کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی امیرکبیر است.
لازم به ذکر است، متقاضیان برای عضویت می‌توانند با مراجعه به سایت این کانون به آدرس https://formaloo.net/ip0QL نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی دانشگاه امیرکبیر در خرداد ماه سال 97 با هدف شناسایی دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مفاخر فعال ایرانی در سطح بین‌المللی آغاز به کار کرد.
**9465**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال