معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در گفت وگو با ایرنا:

بسته های توزیعی خواجه نصیر در روز دانشجو فاسد نبود

تهران - ایرنا - معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه خواجه نصیر طوسی گفت: بسته های غذایی که به مناسبت روز دانشجو و ولادت رسول اکرم در بین دانشجویان توزیع شد، فاسد نبوده است.

عبدالمجید خشنود روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، اظهار کرد: به دلیل سهل انگاری فروشنده و اشتباه تایپی تعداد محدودی از این بسته های غذایی بدون انقضا یا تاریخ گذشته بوده است که در فضای مجازی به کل بسته ها تعمیم داده شد.
وی با بیان اینکه به دلیل تیراژ بالای اقلام چنین مواردی رخ داده است، ادامه داد: دانشگاه به سرعت مشکل را پیگیری و بسته ها را مرجوع کرد و از نظر کیفیتی هیچگونه مشکلی نداشت.
خشنود در این خصوص توضیح داد: بسته های صبحانه در طول سال با دریافت هزینه به دانشجویان ارائه می شود. به دلیل مشکلات اقتصادی دانشگاه با توجه به محدودیت های مالی خود تصمیم گرفت به مناسبت روز دانشجو و میلاد حضرت رسول اکرم (ص) اقلام غذایی را به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار دهد.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه خواجه نصیر طوسی افزود: دو هزار بسته غذایی شامل خرما، قند، تخم مرغ در بین دانشجویان خوابگاهی توزیع شد.
وی گفت: باید رویکرد عمل در نظر گرفته شود که دانشگاه با توجه به تمام محدودیت های مالی برای تغذیه و سهولت دانشجویان بسته های غذایی را توزیع کرده است.
یاد آور می شود: این روزها فیلم وعکس هایی در خصوص توزیع بسته های فاسد یا بدون تاریخ انقضا مواد غذایی در بین دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر طوسی در فضای مجازی منتشر شده است .
**9465**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال