در گفت وگو با گروه دانشگاه ایرنا:

70 درصد بودجه دانشگاه تربیت مدرس تا پایان آذر تامین می شود

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: با توجه به پیگیری های مکرر سازمان مدیریت و برنامه ریزی تا پایان آذر ماه بیش از 70 درصد بودجه به دانشگاه پرداخت می شود.

محمد تقی احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا درباره پرداخت بودجه به این دانشگاه با بیان اینکه بایستی اعتبار بیشتری به دانشگاه تربیت مدرس اختصاص می یافت ، اظهار کرد: در حال حاضر 40 تا 42 درصد مبلغ اختصاص یافته به حساب دانشگاه‌ واریز شده است.
وی افزود: تأخیر در پرداخت بودجه برای دانشگاه تربیت مدرس نگرانی های جدی در زمینه های مسائل پشتیبانی، رفاهی دانشجویان و پیمانکاران در ارتباط با دانشگاه ایجاد کرده است.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: خزانه پذیرشی اصولی به منظور واریز بودجه ها انجام داده که امید است تا پایان آذرماه با عبور از این برهه به شرایط هموارتری رسید.
احمدی با اشاره به لزوم پرداخت به موقع اعتبارات دانشگاه ها افزود: بسیاری از سرمایه ها به دلیل تأخیر در پرداخت بودجه از بین می رود.

** امکان کاهش فرصت های مطالعاتی میسر نمی شود
رئیس دانشگاه تربیت مدرس در ادامه درباره تأثیر نوسانات نرخ ارز بر فرصت های مطالعاتی دانشجویان اظهار کرد: تاکنون فرصت های مطالعاتی دانشجویان به سختی حفظ شده است.
احمدی افزود: دانشگاه تربیت مدرس درصدد است با استفاده از منابع غیررسمی البته با مجوز بانک مرکزی نسبت به ثبات فرصت های مطالعاتی دانشجویان اقدام کند.
وی به ایجاد 5 مورد فرصت مطالعاتی در دانشگاه تربیت مدرس اشاره کرد و گفت: سعی شده تا در دانشگاه تربیت مدرس حتی با حذف مایحتاج دانشگاه نسبت به ثبات و افزایش فرصت های مطالعاتی دانشجویان اقدام شود اما به هیچ عنوان اجازه کاهش این فرصت ها داده نمی شود.
**9491**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال