اعضای هیات رئیسه فدراسیون والیبال در نامه‌ای به وزیر ورزش:

حکم سرپرستی افشین داوری را لغو کنید

تهران- ایرنا- 6 عضو هیات رئیسه فدراسیون والیبال در نامه‌ای سرگشاده به وزیر ورزش و جوانان خواستار لغو حکم افشین داوری به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال شدند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، پنجشنبه 15 آذر مهلت اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان به پایان رسید. احمد ضیایی رئیس فدراسیون والیبال هم که بازنشسته بود، با وجود رایزنی و تلاش فراوان برای حفظ سمت خود، سرانجام نتوانست کرسی ریاست را حفظ کند.
مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان هم روز جمعه در حکمی، افشین داوری را به سرپرستی فدراسیون والیبال منصوب کرد.
با این وجود امروز کانال تلگرامی فدراسیون والیبال نامه‌ای منتشر کرد که بر اساس آن، 6 عضو هیات رئیسه فدراسیون از وزیر ورزش خواسته‌اند حکم سرپرستی داوری را لغو کند تا نایب رئیس فدراسیون، مسئولیت این کار را بر عهده بگیرد.
در این نامه آمده است: «احتراماً به استحضار می‌رساند ماده 13 اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی به صراحت اعلام می‌دارد 'در زمان غیبت، استعفا یا برکناری رئیس فدراسیون، نایب رئیس فدراسیون عهده‌دار امور جاری فدراسیون خواهد بود.' لذا خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به رعایت ماده مذکور مندرج در اساسنامه فدراسیون، در خصوص صدور ابلاغ سرپرستی اقدام لازم به عمل آمده و ابلاغ صادره جدید جهت معرفی آقای افشین داوری برای سرپرستی کن لم یکن از سوی حضرتعالی اعلام گردد.»
نام امیرحسین منظمی، صدیقه کعبی‌زاده، بابک طالبی، مسعود صالحیه، شهرام آدم‌نژاد و مرتضی گرایلی به عنوان امضاکنندگان نامه، در زیر آن درج شده است که البته امضایی در آن دیده نمی‌شود.
از سوی دیگر این نامه اگرچه در سربرگ رسمی فدراسیون والیبال منتشر شده اما تاریخ و شماره ندارد.
ورزشی ** 2024**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال