سری آ ایتالیا؛

سمپدوریا در دقیقه 100 از شکست گریخت

تهران - ایرنا - تیم فوتبال سمپدوریا در دیداری خارج از خانه برابر لاتزیو با گل دقیقه 100 «ریکاردو ساپرانو» از شکست گریخت.

به گزارش ایرنا؛ تیم فوتبال لاتزیو شنبه شب از هفته پانزدهم لیگ باشگاه های ایتالیا در ورزشگاه «المپیک» شهر رم از سمپدوریا میزبانی کرد که این رقابت پرحاشیه و البته جذاب با تساوی 2 بر 2 به اتمام رسید.
«فابیو کوالیارلا» مهاجم باتجربه ایتالیایی که سابقه حضور در چند باشگاه های مطرح سری آ را دارد در دقیقه 21 گل ارزشمند میهمان را در این دیدار مهم به ثمر رساند.
در نیمه دوم تیم لاتزیو حملات گسترده ای را طراحی کرد و در دقیقه 80 با ضربه «فرانچسکو آچربی» کار را به تساوی کشاند.
در دقیقه 96 و در حالی که همگان در انتظار سوت پایان بودند، میزبان صاحب ضربه پنالتی شد تا «چیرو ایموبیله» گل دوم میزبان را به ثمر برساند.
اعتراض شدید اعضای تیم سمپدوریا سبب شد تا اوقات زیادی تلف شود و در دقیقه 100 و در میان جشن شادی هواداران لاتزیو «ریکاردو ساپرانو» گل تساوی سمپدوریا را به ثمر رساند و ورزشگاه را در بهت فرو برد.
لاتزیو با این تساوی 25 امتیازی شد و سمپدوریا به امتیاز 20 رسید.
در دیگر دیدارهای روز شنبه، ناپولی در خانه خود با چهار گل از سد فروزینونه گذشت و کالیاری با آ.اس رم به تساوی 2 بر 2 دست یافتند.
هم اکنون یوونتوس با 43، ناپولی با 35 و اینترمیلان با 29 امتیاز در رتبه های اول تا سوم جدول رده بندی سری آ ایتالیا قرار دارند.
شبد**3783**9122

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال