صلاح جایزه اش را به هم تیمی اش تقدیم کرد

تهران- ایرنا- «محمد صلاح» ستاره تیم فوتبال لیورپول از دریافت جایزه بهترین بازیکن زمین در دیدار مقابل بورنموث خودداری کرد و در عوض با حرکتی سخاوتمندانه آن را به نشانه احترام به «جیمز میلنر» هم تیمی خود تقدیم کرد.

به گزارش ایرنا، شبکه تلویزیونی «ای اس پی ان» روز شنبه نوشت: صلاح در جریان دیدار مقابل بورنموث موفق شد تا سه بار دروازه حریف را باز کرده و آمار گل های خود را در فصل جاری لیگ برتر جزیره به 12 برساند.
پس از پیوستن از آ. اس رم به جمع لیورپولی ها در تابستان گذشته، این سومین هت تریک صلاح محسوب می شود. این در حالی است که مهاجم مصری قرمزها معتقد است میلنر که با این بازی پانصدمین دیدار خود را در لیگ برتر جزیره تجربه کرده، بیشتر از وی سزاوار تحسین و تمجید است.
صلاح در مصاحبه پس از بازی اظهار داشت: انتظارات بالایی از خودم دارم اما در سوی مقابل از انتظارات بالای باقی افراد هم مطلع هستم؛ همان طور که قبلا گفتم مهم ترین نکته رسیدن به صدر جدول و کسب پیروزی در دیدارهای باقی مانده است.
وی ادامه داد: به میلنر بابت دوران پر بار فوتبالیش تبریک می گویم؛ امروز او استحقاق این جایزه را داشت و امیدوارم در کنار یکدیگر قهرمان شویم، اما این جایزه را قبول نخواهم کرد.
در این بین، «یورگن کلوپ» سرمربی لیورپولی ها هم با تحسین این حرکت مهاجم تیمش، اظهار داشت: در فوتبال هر کاری که انجام دهید و هر چقدر هم خوب بازی کنید، در نهایت نیاز دارید تا یک نفر کار را تمام کند و گل هایی که صلاح امروز به ثمر رساند، استثنایی بود.
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال