هزینه «سرسام آور» مسی برای سفرهای هوایی خود و خانواده اش

تهران- ایرنا- «لیونل مسی» فوق ستاره تیم بارسلونا مبلغی هنگفت معادل 15 میلیون دلار برای سفرهای هوایی خود و خانواده اش روی یک جت لوکس وسریع السیر هزینه کرده است.

به گزارش روز شنبه ایرنا، براساس گزارش روزنامه آرژانتینی «دوبل اِمریا»، مسی مبلغ 15 میلیون دلار برای جتی پرسرعت و لوکس به منظور انتقال خود و خانواده اش مابین اروپا و آمریکای جنوبی سرمایه گذاری کرده است.
این جت که در آمریکا خریداری شده و در آرژانتین به ثبت خواهد رسید، مدل 2014 جت های موسوم به «گلف استریم وی» بوده و با 16 صندلی، 2 سرویس بهداشتی که یکی از آنها مجهز به حمام است و 2 آشپزخانه مجزا عرضه شده است.
مسی چند اصلاح و تغییر شخصی نیز روی بدنه این جت اعمال کرده است؛ در واقع شرکت آمریکایی به سفارش جادوگر آرژانتینی، «شماره 10» را روی دم این جت و نام مسی و تک تک اعضای خانواده اش شامل لئو، آنتونلا، تیاگو، چیرو و ماتئو را روی پله های آن حک کرده است.
براساس گزارش ها، این جت روز جمعه در فرودگاه یورگ نوبری بوینس آیرس به زمین نشسته و در شهر سن فرناندو آشیانه ای برای وسیله نقلیه جدید و لوکس مسی ساخته خواهد شد.
فوق ستاره آبی اناری ها فردا (یکشنبه) برای تماشای دیدار فینال جام لیبرتادورس مابین تیم های بوکاجونیورز و ریورپلاته در سانتیاگو برنابئو شهر مادرید حضور پیدا خواهد کرد.
ورزشی**3991**9129**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال