علامه با موزیک ویدئوی بی قرار به تلویزیون آمد

تهران-ایرنا- موزیک ویدیو جدید مجموعه تلویزیونی «بی‌قرار» که هر شب از شبکه دو سیما پخش می شود با صدای «نیما علامه» خواننده پاپ منتشر شد، علامه پس از سالها فعالیت در رشته موسیقی با این ویدیو موزیک به تلویزیون آمد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، سازندگان مجموعه تلویزیونی «بی‌قرار» در دومین هفته از پخش این سریال از قطعه و موزیک ویدیوی جدید بی قرار رونمایی کردند، این قطعه توسط ساناز حسینی سروده و با صدای «نیما علامه» یکی از خوانندگان پاپ کشور اجرا شده است.
نیما علامه که مدتی بود درعرصه خوانندگی کمتر فعالیت و بیشتر زمانش را صرف آهنگسازی می کرد این بار با سریال بی قرار به تلویزیون آمد، وی متولد سال 64 در شهر شیراز است و بیش از 10 سال است که در عرصه آهنگسازی و خوانندگی فعالیت دارد.
سریال بی قرار با بازی لاله اسکندری، سارا خویینی‌ها، محمدرضا شریفی‌نیا، شقایق فراهانی، پژمان بازغی، آتیلا پسیانی، محمد صادقی، کامران تفتی، امیرحسین صدیق، کمند امیرسلیمانی، داریوش کاردان، مریم امیرجلالی، مریم بوبانی، زهرا سعیدی، اسماعیل خلج، آتش تقی‌پور، سولماز آقمقانی، رضا اخلاقی‌راد، سعید محیط و هادی فراهانی طی چهار سال تولید و از پنجم آذرماه هر شب ساعت 21:30 از شبکه دوم سیما در حال پخش است.
این مجموعه به کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی مجید اوجی ساخته شده است.
فراهنگ**9210**3009**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال