عارف: حل مشکلات درگرو پرهیز از غوغاسالاری و ایجاد اعتماد است

تهران - ایرنا - رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: حل مشکلات کشور در گرو همدلی مردم و مسئولان و گروه های مختلف سیاسی و اجتماعی، عقلانیت، پرهیز از غوغا سالاری و حرکت های نمایشی است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری - تحلیلی امیدنامه، «محمدرضا عارف» در دیدار با اعضای هیات مدیره سازمان مردم نهاد شمیم (مجمع یزدی تباران) اظهار داشت: به ‌رغم فشارهای زیاد با توجه به اشراف بر عمق و ریشه گرفتاری ها سعی در ادامه همین رویه و پرهیز از روشهای پوپولیستی و عوام فریبانه و ایجاد اعتماد و همگرایی در سطح نخبگان و دلسوزان از میان همه سلائق موجود و علاقه مند کشور و نظام هستم.
رئیس فراکسیون امید تاکید کرد: تصمیم سازان باید در مدیریت و رفع مشکلات به مردم و نخبگان دلسوز اعتماد کنند و در تصمیمات به نظرات صاحب نظران مستقل و دلسوز رجوع کنند.
وی با بیان اینکه یزد از مشکلاتی فراوانی از جمله بحران آب رنج می‌برد، خاطرنشان کرد: مشکل آب استان یزد تنها با تدبیر و همت و تلاش همه یزدی‌ها بخصوص نخبگان و خبرگان یزدی، تفاهم و تعامل با نهادهای ذی ربط و استان های همجوار می‌تواند حل شود.
عارف با سپاسگزاری از اقدامات انجام شده در این نهاد مردمی گفت: به باور من تنها راه برون رفت از مسائل و معضلات کشور و استان یزد حضور جدی و موثر مردم و تشکلهای مردمی است.
وی درباره سازمان مردم نهاد شمیم گفت: فعالیتهای این موسسه را رصد می کنم و در برخی جلسات در فرصت های موجود شرکت کرده ام، خدا را شکر در مدت کمی که از تاسیس این تشکل مردمی می گذرد شاهد تلاش های ارزشمند و هدفمند و تشکیلاتی آن هستم که لازم است برای بهره مندی موثرتر نمایندگان مرتبط شمیم در شوراهای کلان تصمیم سازی استان نمایندگان حضور داشته باشند.
رییس بنیاد امید ایرانیان ضمن اعلام آمادگی همکاری این بنیاد با مجمع یزدی تباران (شمیم)، افزود: علاقه مندم در جلسات ماهانه این موسسه حاضر شده و از نقطه نظرات مشورتی فرزندان نخبه و دلسوز بهره‌مند گردم.
سیام**3202**1535

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال