سرمربی نفت آبادان:اشتباهات بچه گانه ما را از برد محروم کرد

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اشتباهات بچه گانه ای که برابر سایپا داشتیم مانع از صعودمان به مرحله نیمه نهایی شد.

به گزارش ایرنا پائولو سرجیو عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و سایپا تهران اظهار داشت: سایپا تیم بسیار با انگیزه ای بود ولی بر خلاف نتیجه ما بهتر از آنها بازی کردیم.
وی افزود: پس از زدن گل چند اشتباه بچه گانه به خصوص روی ضربات ایستگاهی مرتکب شدیم که منجر به شکستمان در این دیدار شد.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در اکثر دقایق این بازی ما تیم برتر میدان بودیم ولی در زدن ضربات نهایی دقت لازم را نداشتیم.
وی افزود: یک بازیکن را مامور مهار مهدی ترابی کرده بودیم ولی این بازیکن هنگام زدن گل دوم سایپا در خواب به سر می برد و ترابی از این موقعیت به خوبی استفاده کرد.
سرمربی صنعت نفت آبادان تصریح کرد: ما می توانستیم بازیکنان بهتری داشته باشیم ولی اکنون زمان رویا پردازی نیست و با همین بازیکنان باید نتیجه گرفت.
وی اظهار داشت: در تمرینات بازیکنان ما روی ضربات ایستگاهی خیلی خوب عمل می کنند ولی در زمان بازی تمامی نکات تمرین شده را فراموش می کنند.
سرجیو اظهار داشت: ما تیم کاملا بی تجربه ای هستیم و با توجه به تجربه جاسم کرار مجبور به تکیه به این بازیکن هستیم.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر امروز از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برابر میهمانش سایپا تهران متحمل شکست سه بر یک خانگی شد.
7104/6064

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال