پدیده به بالای جدول لیگ بازگشت

مشهد - ایرنا - تیم پدیده خراسان روز جمعه در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال در مشهد با تساوی 2 بر 2 مقابل ماشین سازی تبریز و کسب یک امتیاز دوباره جایگاه صدر جدولی خود در لیگ برتر را به دست آورد.

به گزارش ایرنا، تیم پدیده که یک هفته صدرنشینی لیگ برتر را با تفاضل گل کمتر به سپاهان واگذار کرده بود امروز با انگیزه کسب سه امتیاز و با اتکا به ورزشگاه مملو از هوادار خود پا به میدان گذاشت و در دقایق نخست بازی با ضربه امین قاسمی زاده به گل نخست دست یافت.
مهاجری سرمربی ماشین سازی تبریز که در فصل گذشته هدایت تیم پدیده را بر عهده داشت تیم خود را بازیابی کرد و در دقیقه 33 به وسیله پیمان بابایی به گل تساوی رسید.
پنج دقیقه بعد حسین مهربان پدیده را به گل دوم رساند و نیمه نخست با نتیجه دو بر یک به سود میزبان به پایان رسید.
در نیمه دوم مهاجری و گل محمدی سرمربیان این دو تیم به اجرای برنامه های خود پرداختند تا اینکه محمد حسین کنعانی زادگان از تیم ماشین سازی تبریز در دقیقه 52 توپ را وارد دروازه پدیده کرد تا همه چیز به تساوی کشیده شود.
با توجه به رایگان اعلام شدن تماشای این دیدار 20 هزار و 200 هوادار برای دیدن این بازی به ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد آمده بودند.
داوری این دیدار را که در چند صحنه با اعتراض گل محمدی و بازیکنان پدیده و هواداران تیم مشهدی همراه شد، «موعود بنیادی فر» با کمک «حسن یوسفی» و «رضا قیم» برعهده داشت.
در پایان بازی کنعانی زادگان از تیم ماشین سازی تبریز با درآوردن پیراهن خود موجب تحریک بازیکنان پدیده و درگیری بین چند بازیکن و کادر فنی دو تیم در مستطیل سبز شد.
با این تساوی تیم پدیده با 30 امتیاز و یک بازی کمتر از سپاهان دوباره به بالای جدول لیگ برتر فوتبال رفت هر چند تداوم این صدرنشینی به بازی روز یکشنبه 18 آذر تیم های سپاهان و پرسپوپولیس در اصفهان بستگی دارد.
ماشین سازی تبریز نیز با 13 امتیاز در جایگاه دوازدهمی جدول لیگ برتر قرار دارد.
3221 / 6053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال