نفت آبادان از صعود به نیمه نهایی جام حذفی باز ماند

آبادان - ایرنا - تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با شکست خانگی برابر سایپای تهران از صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی باز ماند.

به گزارش ایرنا، این دیدار عصر جمعه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان سایپا تهران با نتیجه سه بر یک میزبانش را شکست داد تا به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کند.
شهاب گردان، حسین ساکی، سیروان قربانی (105 - رضا جبیره)، عقیل کعبی، اکبر ایمانی (116 - حامد پاکدل)، میلاد جهانی، کرار جاسم، مصطفی احمدی (110 - محمد قریشی)، مسلم مجدمی (91 - جعفر سلمانی)، وفا هخامنش، جاناتان بالوتلی برای تیم صنعت نفت آبادان در این دیدار به میدان رفتند.
سایپا تهران نیز با ترکیب محمد حسین اکبر منادی، رضای علیاری، آرش رضاوند، مهرداد کفشگری (83 - محمدرضا سلیمانی اصل) مهدی ترابی (117 - محمد سلطانی فر)، علی دشتی (109 - سید ابوالفضل جلالی)، امید خالدی، معین عباسیان، آرمان رمضانی، حسین کامیاب و محمد امین حاج محمدی وارد زمین شد.
محمدرضا اکبریان به کمک های حمید سبحانی و محسن سلطانی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.
عقیل کعبی، اکبر ایمانی و میلاد جهانی از تیم صنعت نفت آبادان و آرش رضاوند و امین حاج محمدی از تیم سایپا تهران در این دیدار با کارت زرد داور جریمه شدند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با پشتوانه هواداران آبادانی در نیمه نخست بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داد و حریف را زیر فشار حملات خود قرار داد.
فرارهای بالوتلی مهاجم برزیلی صنعت نفت آبادان تا حدود زیادی مدافعان سایپا را اذیت کرد ولی این بازیکن در زدن ضربات نهایی دقت لازم را نداشت تا نفتی ها در حسرت گلزنی در این نیمه بمانند.
سایپا در نیمه نخست سعی کرد راه نفوذ نفتی ها را از گوشه زمین بگیرد و موفق شد با کنترل کردن میلاد جهانی زهر حملات نفت از سمت چپ را بگیرد.
در نیمه دوم تیم صنعت نفت آبادان برای پیروزی بر تیم سایپا و صعود به جمع چهار تیم برتر جام حذفی این تیم را زیر فشار قرار داد.
در دقیقه 55 جاسم کرار بازیکن آماده این روزهای صنعت نفت آبادان با فرار از گوشه چپ زمین سایپا صاحب موقعیت خوبی شد که مدافع سایپا روی این بازیکن مرتکب خطا شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد.
کرار پشت ضربه پنالتی قرار گرفت ولی اکبر منادی دروازه بان سایپا دست این مهاجم نفتی ها را خواند و مانع فروپاشی دروازه خود شد تا آه از نهاد حاضران در ورزشگاه بلند شود.
نفتی ها در ادامه نیز تیم سایپا را زیرفشار بازی هجومی خود قرار دادند و چندین موقعیت خوب را روی دروازه این تیم تدارک دیدند.
در دقیقه 76 شوت از راه دور اکبری را منادی برگشت داد، و کرار موفق شد دروازه سایپا را باز کرد تا ورزشگاه تختی آبادان غرق در شادی شود.
سایپا پس از دریافت این گل به بازی هجومی روی آورد و در دقیقه 84 مهدی ترابی روی ضربه ایستگاهی به زیبایی گل تساوی این تیم را وارد دروزاه نفت آبادان کرد.
بازی در نیمه دوم با نتیجه یک بر یک به پایان رسید تا کار برای شناخت تیم پیروز به وقت های اضافه کشیده شود.
بازی در نیمه نخست وقت اضافه متعادل دنبال شد و باز هم این مهدی ترابی بود که در دقیقه 97 و با یک شوت از راه دور و دیدنی گل دوم سایپا را به ثمر رساند.
سایپایی ها در دقیقه 102 صاحب یک ضربه پنالتی شد؛ آرش رضاوند با قرار گرفتن پشت توپ، ضربه خود را بر خلاف جهت شهاب گردان وارد دروازه حریف خود کرد تا سومین گل این تیم به ثمر برسد.
نفتی های آبادانی پس از دریافت سومین گل سعی در جبران آن داشتند ولی در نیمه نخست وقت اضافه نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در نیمه دوم وقت تلف شده هم صنعت نفت آبادان که بسیار بی انگیزه بازی می کرد نتوانست کاری از پیش ببرد تا سایپا با پیروزی بر این تیم به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کند.

** حاشیه های بازی صنعت نفت برابر تیم سایپا
** شکست خانگی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برابر سایپا تهران از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با اعتراض شدید هواداران این تیم روبه رو شد.
** حدود هشت هزار تماشاگر آبادانی در ورزشگاه تختی آبادان حضور داشتند.
**علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا تهران در ورزشگاه تختی آبادان مورد تشویق برخی هواداران صنعت نفت قرار گرفت هر چند بعضی از هوادارن آبادانی نیز نسبت به برخی حرکات این سرمربی در طول بازی اعتراض کردند.
** هر 2 تیم 90 دقیقه پیش از آغاز بازی وارد ورزشگاه تختی آبادان شدند.
**ساموئل سارفو بازیکن نیجریه ای سایپا در این دیدار محروم بود.
**حسین بغلانی بازیکن صنعت نفت آبادان نیز به دلیل بیماری فرصت حضور در این دیدار را از دست داد.
** هواداران آبادانی همچنین با شعارهای خود از مدیران باشگاه صنعت نفت خواستار اخراج پائولو سرجیو سرمربی پرتغالی این تیم شدند.
** مهدی ترابی زننده 2 گل تیم سایپا در این دیدار که در دقیقه 117 تعویض شد از سوی تماشاگران آبادانی تشویق شد.
** تماشاگران آبادانی پس از پایان این دیدار با شعارهای خود مقابل ورزشگاه تختی علیه عیسی زاده مدیر عامل و کادر فنی تیم صنعت نفت شعار دادند.
**جایگاه خبرنگاران آبادانی همانند دیدارهای گذشته فوتبال توسط افراد غیر مربوط اشغال شده بود و خبرنگاران در امر رسانی با مشکل روبه رو بودند.
**اینترنت ورزشگاه تختی آبادان باز هم قطع بود تا خبرنگاران در مخابره خبر با مشکل جدی روبه رو شوند.
7104/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال