لیگ برتر فوتبال با توقف پدیده در خانه ادامه یافت

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پدیده مشهد دیدار خانگی برابر ماشین سازی تبریز را با تساوی 2 بر 2 به پایان رساند؛ نتیجه ای که در هفته پانزدهم لیگ برتر به سود سایر مدعیان است.

به گزارش عصر جمعه ایرنا، در ادامه بازی های هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال، تیم پدیده مشهد که یکی از مدعیان محسوب می شود در ورزشگاه مملو از تماشاگر امام رضا (ع) از ماشین سازی تبریز پذیرایی کرد اما با تساوی 2 بر 2 متوقف شد.
شاگردان «یحیی گل محمدی» که در دیدارهای خانگی این فصل عملکرد خوبی داشتند، رقابت امروز را نیز هجومی آغاز کردند و در دقیقه سوم «امین قاسمی نژاد» با شوتی سنگین دروازه میهمان را گشود.
در دقیقه 33 «پیمان بابایی» مهاجم ماشین سازی، کرنر ارسالی را با ضربه سر و در میان غفلت مدافعان حریف به گل تساوی تبدیل کرد.
بازیکنان پدیده سپس حملات گسترده ای را طراحی کردند و پیش از پایان نیمه نخست «حسین مهربان» با ضربه ای زیبا زننده گل دوم پدیده لقب گرفت.
در دقیقه 52 دوباره روی یک ضربه کرنر، نوبت به «محمدحسین کنعانی زادگان» مدافع ملی پوش ماشین سازی رسید تا گل دوم و تساوی نماینده تبریز را به نام خود ثبت کند.
در ادامه شاگردان «یحیی گل محمدی» حملات زیادی را طراحی کردند اما گل دیگری به دست نیامد تا پدیده در خانه متوقف شود.
پدیده با این تساوی، 30 امتیازی شد و صدر جدول رده بندی را از سپاهان پس گرفت.
اکنون تیم های سپاهان و پرسپولیس با 29 و 27 امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به پدیده در رتبه های دوم و سوم جدول رده بندی قرار دارند.
یوسف بهزادی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، مرتضی منصوری، رضا ناصحی، مسعود ریگی، اکبر صادقی(محمد زامهران)، سعید صادقی(یونس شاکری)، محمد قاسمی‌نژاد، امین قاسمی‌نژاد و حسین مهربان ترکیب پدیده را تشکیل می دادند.
در ترکیب ماشین سازی نیز فرناندو دخسوس، محمد اهل‌شاخه، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سید احمد موسوی، عزیز معبودی، احمدرضا زنده‌روح، سعید مهری، سید محمد خرم الحسینی(سیداحمد مهدی زاده)، فرید بهزادی‌کریمی، پیمان بابایی و رضا خالقی‌فر بازی کردند.

ورزشی**3783*1961*

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال