سایپا با درخشش «ترابی» به نیمه نهایی جام حذفی رسید

تهران- ایرنا- تیم فوتبال سایپا با درخشش «مهدی ترابی» در دیدار خارج از خانه برابر صنعت نفت آبادان به برتری سه بر یک رسید و به مرحله نیمه نهایی جام حذفی باشگاه های ایران صعود کرد.

به گزارش ایرنا، عصر امروز (جمعه) در ادامه مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، صنعت نفت در ورزشگاه تختی آبادان از سایپا تهران پذیرایی کرد که تیم میهمان به پیروزی سه بر یک رسید و به نیمه نهایی راه یافت.
«محمدرضا اکبریان» با کمک‌های «رضا سخندان» و «حمید سبحانی» قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.
در نیمه نخست، هر 2 تیم بازی برابری را به نمایش گذاشتند و گلی به دست نیامد اما در نیمه دوم تیم میزبان شروع بهتری داشت. در دقیقه 56 صنعت نفت صاحب پنالتی شد که «جاسم کرار» پشت توپ ایستاد و ضربه او را دروازه بان سایپا به زیبایی مهار کرد.
در دقیقه 77 حملات میزبان ثمربخش بود و در چند رفت و برگشت، توپ به کرار رسید و این هافبک عراقی موفق به گلزنی شد.
در دقیقه 84 سایپا گل مساوی را به ثمر رساند و «مهدی ترابی» هافبک ملی پوش این تیم از روی ضربه ایستگاهی و به زیبایی هرچه تمام تر، دروازه میزبان را گشود.
این دیدار در 90 دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا کار به وقت های اضافه کشیده شود.
در هفتمین دقیقه از نیمه نخست وقت های اضافه، «ترابی» ستاره سایپا در این دیدار بار دیگر از نبوغ خود استفاده کرد و با شوتی مهار نشدنی گل دوم مهیمان را به ثمر رساند و ورزشگاه را در سکوت فرو برد.
سپس سایپا که نبض بازی را در اختیار گرفته بود به پنالتی رسید که «آرش رضاوند» دروازه حریف را گشود تا صعود شاگردان «علی دایی» قطعی شود.
پیش از این تیم های سپاهان اصفهان و داماش گیلان به مرحله نیمه نهایی راه یافته بودند.
- ترکیب صنعت نفت:
شهاب گردان، عقیل کعبی، وفا هخامنش، حسین ساکی، سیروان قربانی(حامد پاکدل)، اکبر ایمانی(رضا جبیره)، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی(جعفر سلمانی)، میلاد جهانی، کرار جاسم و جاناتان بالوتلی
- ترکیب سایپا:
محمدحسین اکبرمنادی، محمدامین حاج‌محمدی، رضا علیاری، حسین کامیاب، امید خالدی، مهرداد کفشگری(محمدرضا سلیمانی)، علی دشتی(ابوالفضل جلالی)، معین عباسیان، آرش رضاوند، مهدی ترابی (حمد سلطانی مهر) و آرمان رمضانی
ورزشی**3783** 2023

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال