مربی سپیدرود: باخت با این نتیجه اتفاقی غیرمنتظره بود

رشت - ایرنا - مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: باخت با این نتیجه برابر استقلال تهران اتفاقی غیرمنتظره بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا امامی فر عصر جمعه در پایان دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و استقلال تهران در کنفرانس خبری اظهار کرد: به طور حتم هیچ یک از بازیکنان و عوامل تیم نمی خواستند چنین نتیجه ای رقم بخورد و دریافت پنج گل از استقلال یکی از رخدادهای فوتبالی بود.
وی ادامه داد: البته در این دیدار به خوبی متوجه شدیم که چه نقاط ضعفی داریم و همه نقاط ضعف ما دیده شد و باید تلاش کنیم تا در نیم ‌فصل دوم این نقاط ضعف را چه از نظر بازیکن و چه از لحاظ فنی، ترمیم کنیم.
امامی فر بیان کرد: از طرف دیگر تیم فوتبال استقلال تهران نیز بازیکنان خوبی دارد و با این مهره هایی که در اختیار دارد باید در کورس قهرمانی قرار گیرد و این در حالی است که ما باید سعی کنیم تا از انتهای جدول جدا شویم.
مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت اضافه کرد: تفاوت تیم ما با تیمی همانند استقلال را می توان در روی نیمکت ذخیره ها مشاهده کرد و ببینید که ما چه تعویض هایی انجام دادیم و استقلال چه بازیکنانی را وارد زمین کرد که این امر باعث می شود تا دست کادر فنی استقلال باز باشد.
وی ادامه داد: البته این باخت سنگین باعث می شود که بازیکنان ما نیز درس بزرگی بگیرند و به طور حتم فهمیدند که کار سختی در پیش دارند و در تمرینات نیز راحت ترین کاری را که انجام می دهیم حفظ توپ است که متاسفانه در این دیدار حتی این کار را نیز نتوانستیم انجام دهیم.
امامی فر در ادامه گفت: علی کریمی سرمربی سپیدرود پس از باخت سنگین خانگی با بازیکنان صحبت و به آنان گوشزد کرده که باید با همه توان و وجودشان در زمین حاضر شوند و علاوه بر آن تمرکز لازم را نیز داشته باشند.
مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت اضافه کرد: گرچه ما نسبت به استقلال به طور حتم ضعیف تر هستیم اما انتظار چنین بازی را نداشتیم و اینکه اختلاف به پنج گل برسد؛ به یقین اختلاف ما با استقلال این تعداد گل نیست.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و استقلال تهران عصر جمعه در هفته پانزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور، در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم استقلال با نتیجه پنج بر صفر میزبانش را شکست داد.
7285/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال