نایب رئیس فدراسیون جهانی ژیمناستیک: ایران در المپیک جوانان درخشید

تهران- ایرنا- نیل کیم نایب رئیس فدراسیون جهانی ژیمناستیک در دیدار با شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: کاروان ایران در بازیهای المپیک جوانان بسیار خوش درخشید؛ بویژه اینکه برای نخستین بار موفق به کسب مدال ارزشمند برنز در ژیمناستیک نیز شد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از کمیته ملی المپیک، نیل کیم نایب رئیس فدراسیون جهانی ژیمناستیک به همراه مسئولان این فدراسیون با حضور در کمیته ملی المپیک با شهنازی دیدار و گفت وگو کرد.
رئیس فدراسیون جهانی ژیمناستیک در این دیدار ضمن ابراز خوشحالی از سفر به ایران افزود: این موفقیت ها نشان از برنامه های این فدراسیون برای رشد و توسعه این رشته المپیکی در داخل کشور است.
نیل کیم نائب ادامه داد: فدراسیون ژیمناستیک ایران همکاری و تعامل خوبی با فدراسیون جهانی دارد و بدون تردید حمایت های کمیته ملی المپیک از این فدراسیون، ما را دلگرم و در حمایت های همه جانبه در اجرای برنامه های توسعه ای مصمم تر می کند.
«امیدواریم ژیمناستیک ایران با برنامه ریزی های خوبی که مسوولان آن دارند و حمایت های کمیته ملی المپیک و فدراسیون جهانی به روند رو رشد خود ادامه دهد.»

** شهنازی: نیازمند حمایت فدراسیون جهانی هستیم
دبیرکل کمیته ملی المپیک نیز در این دیدار گفت: نگاه کمیته ملی المپیک به فدراسیون ژیمناستیک حمایت آمیز بوده بطوری که ایران برای نخستین بار در سومین دوره المپیک جوانان در آرژانتین موفق به کسب نشان ارزشمند برنز شود.
وی ادامه داد: حضور مدیران تحصیلکرده، پرتلاش و موفق بانوان در راس فدراسیون های ورزش و دیگر مدیریت های مهم ورزشی، بیانگر شایستگی و توانمندی ورزش بانوان کشور ایران است.
«به همان اندازه انتظار داریم فدراسیون جهانی در این زمینه حمایت های لازم را از مسئولان فدراسیون ژیمناستیک ایران در زمینه کسب کرسی های بین المللی و یا برگزاری دوره آموزشی مورد نیاز آنها داشته باشد.»
دبیرکل کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: بدون تردید کمیته ملی المپیک ایران از برنامه ها و تصمیم های فدراسیون جهانی در زمینه های مختلف حمایت و پشتیبانی های لازم را خواهد داشت و این آمادگی را دارد تا با هماهنگی فدراسیون، میزبان برنامه های آموزشی منطقه ای فدراسیون جهانی باشد.
ورزشی **9118** 2023

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال