لیگ برتر فوتبال

مهاجری: تیم پدیده حرفهای زیادی برای گفتن دارد

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: تیم پدیده در نیم فصل نخست نکات مثبت بسیاری از جمله همدلی و تاکتیک داشت و اگر بتواند این ویژگیها را در نیم فصل دوم هم حفظ کند حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

محمدرضا مهاجری عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار با تیم پدیده خراسان در مشهد افزود: اینکه پدیده در رتبه های بالای جدول قرار دارد برای من افتخار است و خوشحالم که غنچه هایی که در این تیم داشتم اکنون به گل تبدیل شده اند.
وی ادامه داد: نکته مثبتی است که انسان بتواند با افتخار به گذشته خود نگاه کند. امیدوارم روند مثبت تیم پدیده ادامه پیدا کرده و سرمربی آن بتواند مردم مشهد را خوشحال نماید.
سرمربی ماشین سازی تبریز در خصوص استفاده از بازیکنان جوان در این تیم هم گفت: بازی دادن به جوانان لذتبخش است و هر چند استفاده از آنها در ابتدای امر تبعاتی در پی دارد اما این بازیکنان با انگیزه خود ثابت می کنند که شایسته اعتماد هستند.
دیدار تیمهای فوتبال پدیده و ماشین سازی تبریز در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ساعت 17 فردا 16 آذر ماه در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار می شود.
پدیده خراسان همچون سپاهان اصفهان 29 امتیازی است اما بخاطر تفاضل گل 16 به 11 پس از سپاهان در رده دوم جدول لیگ برتر ایستاده است. تیم ماشین سازی تبریز نیز در جایگاه سیزدهم جدول 16 تیمی لیگ برتر فوتبال قرار دارد.
7507/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال