سرپرست فرمانداری چابهار:

دشمنان با توطئه ناامنی نمی توانند مانع توسعه چابهار شوند

چابهار- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه چابهار گفت: دشمنان با طراحی توطئه ناامنی و اقدامات تروریستی نمی توانند از توسعه و آبادانی منطقه راهبردی و اقتصادی چابهار جلوگیری کنند.

رحمدل بامری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حمله کور تروریستی صبح امروز در چابهار موجب شهادت 2 نفر و زخمی شدن 40 نفر شده است.
وی افزود: وقتی خودروی بمب گذاری شده تروریست ها نتوانست وارد مقر فرماندهی انتظامی چابهار شود در مقابل درب ورودی منفجر و موجب شهادت و زخمی شدن تعدادی از عابران پیاده و نیروهای انتظامی شد.
سرپرست فرمانداری چابهار تصریح کرد: اینگونه حملات با هدف ایجاد ناامنی و عوض کردن فضای صفا و صمیمت چابهار به عنوان بزرگترین بندر اقیانوسی ایران است ولی این حملات هیچ خللی در روند توسعه بندر معاف از تحریم های ظالمانه آمریکا نمی کند.
وی با اشاره به وجود بندر و منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: همزمان با حمله تروریستی به مقر فرماندهی انتظامی در انتهای همین بلوار و چندمتری بندر چابهار سه طرح سرمایه گذاری با اعتبار هزار و 700 میلیارد ریال کلنگ زنی شد.
بامری ادامه داد: سفر مقامات داخلی و خارجی و حضور بیش از 150 هیات سرمایه گذاری خارجی در طول سه سال اخیر نشان از اهمیت چابهار برای سرمایه گذاران است.
رئیس شورای تامین چابهار ادامه داد: بزودی عاملان این جنایت ها شناسایی و برخوردهای لازم با مخلان امنیت انجام خواهد شد.
بامری گفت: هم اینک شهر آرام و فضای کسب و کار و تردد در شهر عادی است و زخمی های این حادثه نیز در حال مداوا هستند.
وی تصریح کرد: از آنجایی که چابهار معاف از تحریم های آمریکا است و با توجه به موقعیت راهبردی آن علاوه بر توسعه سیستان و بلوچستان نقش مهمی در توسعه محور شرق دارد و دشمنان برای ناامن کردن این منطقه مهم درصدد اقدامات ضد امنیتی هستند اما باید بدانند که مردم شیعه و سنی این دیار با وحدت و انسجام گسترده تمامی توطئه های آنان را خنثی می کنند.
3043 **6081

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال