درخشش ایران در بخش کلاسیک رقابت های بین المللی اسکیت البرز

کرج-ایرنا- ورزشکاران ایرانی در بخش کلاسیک رقابت های اسکیت بین المللی مارشال کاپ که به میزبانی استان البرز جریان دارد، درخشیدند.

به گزارش ایرنا، در بخش کلاسیک زیر 16 سال دختران،«سوفیا» از روسیه و «زوفیا» از لهستان به ترتیب اول و دوم شدند و «فاطمه توکلی» و «عسل صادقی» از ایران مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.
همچنین در بخش بالای 16 سال دختران «کلودیا» از لهستان،«فاطمه مراحم» و« صبا تاج فر» از ایران به ترتیب مقام های برتر را از آن خود کردند.
در بخش کلاسیک پسران زیر 16 سال «رمی منارد »از فرانسه ،«دانیال نوری» از افغانستان و «علیرضا شیر بخت حقیقی» از ایران توانستند سکوهای برتر را فتح کنند.
در بخشپسران بالای 16 سال نیز «کارلوس نلسون کارو » از اسپانیا، «امیر آزاد فلاح» و« امیر حسین هاشمی »از ایران به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
رقابت های مارشال کاپ به عنوان مسابقات بین المللی فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران از دیروز چهارشنبه آغاز و تا جمعه 16 آذرماه در سالن نشاط مجموعه ورزشی انقلاب کرج ادامه دارد.
هفت کشور شامل ایران، روسیه، لهستان، فرانسه، اسپانیا، افغانستان و اتریش در این دوره از رقابت ها حضور دارند.
236 شرکت کننده داخلی و خارجی در بخش بانوان و آقایان در رده سنی زیر 16 سال و بالای 16 سال در رشته فری استایل این مسابقات با یکدیگر به رقابت می پردازند.
7414/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال