مدافع سپیدرود: با برد برابر استقلال خودمان را ثابت می‌کنیم

تهران- ایرنا- مدافع با تجربه تیم فوتبال سپید رود رشت با بیان اینکه تیمش در دیدار برابر استقلال برای کسب سه امتیاز به زمین خواهد رفت، گفت: با برد برابر استقلال خودمان را ثابت خواهیم کرد.

رضا نورمحمدی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به دیدار پیش روی تیمش برابر استقلال اظهار داشت: ما برای بازی‌های خانگی برنامه ریزی ویژه ای داریم و روی تمام امتیازات این بازی ها حساب کرده ایم اما متاسفانه باخت بدی برابر صنعت نفت در خانه داشتیم که این موضوع روی تیم ما تاثیر گذار بود.
وی افزود: بازی برابر استقلال سخت است اما تیم ما شرایط خوبی دارد و همه برای این برد روحیه خوبی دارند. بازیکنان و کادر فنی هم قسم شده ایم تا با پیروزی برابر استقلال خودمان را ثابت کنیم و شکست خانگی هفته گذشته را فراموش کنیم.
مدافع با تجربه سپیدرود در مورد اینکه آیا کسر 6 امتیاز از استقلال خوزستان در روحیه سپیدرود تاثیر داشت یا خیر، تصریح کرد: ما به سایر تیم ها کاری نداریم. شرایط ما به خوبی در حال جلو رفتن بود که بازی را بربر صنعت نفت واگذار کردیم و آن شکست برای ما ناراحت کننده بود. حالا هم به خاطر شکست در آن مسابقه می‌خواهیم که نتیجه خوبی برابر استقلال بگیریم و سه امتیاز شیرین بازی را به هوادارانمان هدیه کنیم.
تیم فوتبال سپیدرود رشت در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور روز جمعه در ورزشگاه شهید عضدی میزبان استقلال تهران خواهد بود.
ورزشی**9463**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال