خردسال ترین خیّر کشور یک ویلچر به بیمارستانی اهدا کرد

مهاباد- ایرنا- دبیر اجرایی مجمع خیران سلامت بوکان گفت: 'ویانا قهرمانی' خردسال ترین خیّر ایرانی در بخش سلامت به بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان یک دستگاه ویلچر هدیه کرد.

رشید ایلخانی زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ویانا که پدر و مادر بوکانی دارد و در تهران زندگی می کند، با کادوی جشن تولد خود که چهار میلیون و 200 هزار ریال بود، ویلچر خریداری کرد و در اختیار بخش اورژانس بیمارستان شهید قلی پور بوکان قرار داد.
دختر خیّر بوکانی با لحن زیبا و کودکانه خود در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، از عمل نیک خود سخن گفت و افزود: در روز تولد چهار سالگیم و با پول کادوهایم یک ویلچر برای بیمارستان خریدم.
ویانا قهرمانی ادامه داد: خیلی خوشحالم که بتوانم به زنان و کودکان مریض که در بیمارستان بستری هستند کمک کنم و با هدیه ای کوچک بخشی از رنج های آنان را التیام ببخشم.
این کودک خردسال سال گذشته نیز تمامی عروسک های خود را به کودکان زلزله زده سرپل ذهاب اهدا کرده بود.
به گزارش ایرنا، این کودک روز گذشته در مجمع سلامت بوکان به عنوان کوچک ترین خیر کشوری توسط مسوولان کشوری و استانی مورد تجلیل قرار گرفت.
به گزارش ایرنا، مجمع خیران سلامت از زمان شروع فعالیت خود تاکنون بیش از 10 میلیارد ریال به بخش بهداشت و درمان بوکان کمک کرده اند.
در بوکان بیش از 250 نفر عضو مجمع خیرین سلامت هستند.
3020/7510/2093/1772

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال