مظاهری: تمایلی به ادامه همکاری با تیم ملی بوکس ندارم

تهران - ایرنا - قهرمان سابق آسیا و مربی تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران، گفت: شرایط برای ادامه همکاری با تیم ملی فراهم نیست و به همین خاطر تمایلی به فعالیت در کادر فنی ندارم.

«علی مظاهری» پرافتخارترین بوکسور ایران که مدتی است به جمع مربیان پیوسته است، روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا تصریح کرد: فعلا شرایط مناسبی فراهم نیست و فکر می کنم اگر نباشم، بهتر خواهد بود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا با «اکبر احدی» سرمربی تیم ملی دچار مشکل شده که چنین تصمیمی را اتخاذ کرده است؟ پاسخ داد: هیچ اختلافی با احدی ندارم و تا حدودی این تصمیم را به اطلاع او رسانده ام.
مظاهری در خصوص اینکه آیا تصمیم خود را به اطلاع مسئولان فدراسیون رسانده است؟ پاسخ داد: مگر فدراسیون مسئولی دارد که این مساله را به آنان اطلاع دهم.
گفتنی است، مظاهری به همراه چند مربی دیگر از حامیان جدی «حسین ثوری» رئیس فعلی فدراسیون بوکس در مجمع انتخاباتی این فدراسیون بودند که دی ماه سال گذشته برگزار شد.
وی در ادامه افزود: قهرمانان و مربیان زیادی در این رشته هستند که می توانند به بوکس کمک کنند و امیدوارم تیم ملی همواره موفق باشد.
فدراسیون بوکس چندی پیش اعضای کمیته فنی مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور را اعلام کرد که نام مظاهری در این بین دیده می شود.
مظاهری در پایان اظهار داشت: فعلا نمی خواهم در تیم ملی باشم و این تصمیم شخصی است. به هر حال هرگاه ضعفی در این رشته ببینم به طور یقین آن را خواهم گفت.
مظاهری دارنده سه مدال طلا، نقره و برنز بازی های آسیایی در جاکارتا مربی تیم ملی ایران بود که نتوانست با سرمربیگری «اکبر احدی» به نتایج مناسبی دست یابد و دست خالی ماند.
ورزشی**3783**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده*
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال