در گفت وگو با ایرنا اعلام شد :

برگزاری 13 ویژه برنامه روز دانشجو در دانشگاه امیرکبیر

تهران- ایرنا- مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: به مناسبت 16 آذر روز دانشجو، 13 ویژه برنامه توسط شش تشکل دانشجویی و با سخنرانی 50 نفر از اساتید، صاحب نظران و چهره های سیاسی و علمی در این دانشگاه برگزار می شود.

جواد طباطبایی مقدم روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، اظهار کرد: ویژه برنامه ها از 16 آذر آغاز و تا 26 همین ماه در تالارهای مولانا، مزار شهدا دانشگاه و سالن بهمن برگزار می شود.
وی در تشریح ویژه برنامه تشکل های دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تصریح کرد: بررسی عملکرد مدیریت کشور، ارائه راهکار برای حل مشکلات معیشتی مردم، نقش مجلس در تحقق عدالت سخنرانی، تریبون آزاد با موضوع راهکارهای حل معضلات کشور و نمایشگاه عکس با موضوع جنبش های دانشجویی، دستاورها و خطاها توسط بسیج دانشجویی از جمله این برنامه ها است .
طباطبایی افزود: علی طیب نیا، فرشاد مومنی اقتصاددانان و حمیمدرضا حاجی بابایی نماینده مجس از سخنرانان این ویژه برنامه ها هستند.

** نشست های تخصصی
وی در ادامه گفت: بررسی نقش جوانان در آینده مدیریتی ، بحران های فعلی کشور، راه حل عبور از بحران ها به دست جوانان، اصلاح طلب یا جریان سوم و نشست چالش های خصوصی سازی و مناظره حول محور موضوع نسبت عدالت و آزادی در مردم سالاری دینی توسط انجمن اسلامی و کانون اندیشه دانشجویان مسلمان برگزار می شود.
مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تصریح کرد: دبیر اسبق دفتر تحکیم وحدت دانشگاه ، معاون فرهنگی سیاسی مقام معظم رهبری، جمعی از حقوقدانان و پژوهشگران حوزه کار و اساتید دانشگاهی و مشاور مدیریت و تامین مالی وزیر راه و شهرسازی از جمله سخنرانان نشست ها هستند .

** ویژه برنامه های انجمن ترقی خواه
وی با اشاره به برخی برنامه های روز دانشجو که توسط انجمن اسلامی ترقی خواه و انجمن فرهنگ و سیاست برگزار می شود، گفت: برنامه با عنوان دانشجو سفیر آزادی و با حضور ضیا هاشمی، شهیندخت ملاوردی، محمدرضا نجفی، محمد کیانوش راد، محمدرضا عارف، محمود صادقی در روزهای نوزدهم تا 26 آذر ماه در سالن مولانای دانشگاه برپا می شوند .
طباطبایی ادامه داد: بررسی محوریت حق تحصیل با حضور محمد مهدی کامفیروزی با رعایت مواردی که تشکل عنوان کرده است، در آمفی تئاتر بهمن برگزار می شود.

** ویژه برنامه های مجمع اسلامی دانشجویان
وی در بخش دیگری عنوان کرد: برگزاری مناظره ای به مناسبت 16 آذر و پاسداشت یاد و نام شهدا با محوریت تعارضات و همسویی ها، آرمان های انقلاب اسلامی تا کارنامه جمهوری اسلامی، آزادی های اجتماعی، نقش استبداد و استعمار در ایران ، آزادی در دانشگاه، مهاجرت و آینده ایران توسط مجمع اسلامی دانشجویان از دیگر برنامه ها است.
طباطبایی افزود: عزت الله ضرغامی، حمید رسایی، محمدرضا خاتمی، عبدالحسین خسرو پناه و جمعی از نمایندگان سابق مجلس از سخنرانان این مراسم هستند.

9465**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال