دبیرکل حزب موتلفه اسلامی

رقابت های حزبی پیشرفت کشور را به همراه دارد

کرج – ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی کشور گفت: احزاب باید درکشور گسترش یابد چراکه رقابت های حزبی پیشرفت کشور را به همراه دارد.

به گزارش ایرنا،محمد نبی حبیبی شامگاه دوشنبه درآیین تودیع و معارفه دبیر حزب موتلفه اسلامی البرز افزود: یکی از اهرم های جمهوریت نظام اسلامی احزاب هستند.
وی ادامه داد: عده ای به حزب بدبین بوده در حالی که احزاب می توانند زمینه رشد و توسعه هرچه بیشتر را در کشور فراهم کنند.
حبیبی گفت: یکی از مشکلاتی که امروز درکشور آن است وقتی کالایی گران می شود اصل نظام و رهبری زیرسوال می رود درحالی که اگر احزاب پای کار باشند سپر بلای نظام می شوند.
وی تاکید کرد: نامزدهای انتخاباتی باید تیم کاری مشخص و برنامه برای اداره کشور داشته باشند، بنابراین به جای رقابت الفاظی باید رقابت برنامه ای بین نامزدها باشد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی کشور، مبانی فکری و ایدئولوژی روشن و انتقال آن به مردم ، داشتن برنامه برای اداره کشور، تربیت اعضاء را از خصوصیت های مهم احزاب برشمرد.
وی تاکید کرد: حزبی که نتواند سپربلای نظام شود حزب نیست بنابراین به صلاح کشوراست تحزب عمق یافته و فرهنگ شود.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی کشور خاطرنشان کرد: رقابت ها باید براساس برنامه ها صورت بگیرد و حزب موتلفه اسلامی با 200 دفتر درسراسر کشور وضعیت مردم را مورد بررسی قرار داده است.
حبیبی اضافه کرد: ایران به برکت انقلاب اسلامی به یک کشور سرافراز در پهنه جهان تبدیل شد که اراده الهی ، توجهات ائمه اطهار(ع) و همراهی مردم، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.
وی ادامه داد: استقلال، آزادی و برپایی حکومت جمهوری اسلامی در ایران سه دستاورد مهم انقلاب است و هر سال که می‌گذرد درجامعه ‌سازی دینی گام‌های مؤثرتری برداشته می شود.
وی گفت: در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی 90 هزار روستا داشتیم که 86 هزار روستا فاقد آب بهداشتی بودند و امروز شاهد اقدامات موثری در کشور هستیم.
حبیبی با اشاره به وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم ادامه داد: بحران هایی که درست شده رفع شدنی است و مردم ایران نسبت به اسلام و انقلاب با وفا بوده چراکه بارها درطول تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی با ایستادگی در برابر مشکلات شایستگی خود را به اثبات رسانده اند.
دراین آیین از زحمات حجت الاسلام و المسلمین موحد نوری قدردانی و عباسعلی اوسطی به عنوان دبیرحزب موتلفه اسلامی البرز معرفی شد.
دبیر حزب موتلفه اسلامی البرز نیز با تاکید بر حفظ هرچه بیشتر وحدت کلمه گفت: هدف صمیمیت بین احزاب مختلف و دوری از تندی و ناملایمات است.
عباسعلی اوسطی افزود: از نگاه اعتقادی و ولایتی اختلافاتی بین احزاب دیده نمی شود و تمام احزاب در مسیرانقلاب اسلامی حرکت می کنند.
وی یادآورشد: اختلافات در نوع حرکت و نگاه به مسائل است وگرنه همه احزاب در هدف اسلامی خود که حفظ نظام اسلامی و پیشرفت آن است کوشا هستند.
وی اضافه کرد: امروز به جوانان به عنوان سرمایه های نظام اسلامی باید توجه بیشتری داشت چراکه جوانان امروز نسل الکترونیک هستند و درصورت تربیت خوب مدیران موثری برای آینده کشور خواهند بود.
دبیر حزب موتلفه اسلامی البرز تاکید کرد: افراد بازنشسته را باید به عنوان نیروهای توانمند مدنظر قرارداد و در بخش های مشاوره از آنان بهره بیشتری برد.
8029/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال