پس از پیروزی برابر فیلیپین؛

سرمربی تیم ملی بسکتبال: مهره کلیدی حریف را کنترل کردیم

تهران-ایرنا- مهران شاهین طبع با اشاره به عملکرد دفاعی خوب تیم ملی بسکتبال برابر فیلیپین همین موضوع را عامل برد در این دیدار عنوان کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، مهران شاهین طبع و محمد جمشیدی سرمربی و ملی پوش بسکتبال ایران در نشست خبری بعد از دیدار با فیلیپین حاضر شدند و درباره این مسابقه حساس صحبت کردند.
محمد جمشیدی با ابراز رضایت از عملکرد تیم ملی گفت: تمام بازیکنان با قدرت تلاش کردند و عملکردشان خیلی خوب بود. واقعا تلاش کردیم و توانستیم برنده شویم. در این مسابقه دفاع قدرتمندی داشتیم و در دفاع نیز باهوش عمل کردیم.
مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی نیز صحبت هایش را با پاسخ به سوالی درباره حامد حسین زاده شروع کرد و گفت: می دانستم که حسین زاده یک بازیکن دفاع کننده خوب است و به همین دلیل او را مسئول کنترل جیسون کاسترو کردیم. او بازیکن توانا و کلیدی فیلیپین بود و به نظرم حسین زاده به خوبی وظیفه اش را انجام داد و این بازیکن را کنترل کرد.
او درباره دیدار با فیلیپین بیان کرد: همانطور که قبلا گفته بودم بازی بسیار سختی برای ما بود. برابر استرالیا خیلی بد بودیم و تصمیم داشتیم که در این مسابقه سخت تر تلاش کنیم و بجنگیم. به نظرم کارمان را خیلی خوب انجام دادیم.
سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره عملکرد بازیکنان زیر سبد نیز گفت: از بازیکنان زیر سبد خواسته بودم که آن منطقه را مهار کنند و فضاسازی مناسبی داشته باشند و به نظرم خیلی خوب بودند. در شرایط حساس تصمیم های خوبی در حمله داشتیم و در دفاع نیز خوب کار کردیم. اینکه اجازه ندادیم فیلیپین امتیاز زیادی بیاورد اتفاق خوبی بود.
تیم ملی بسکتبال ایران امروز در دومین مسابقه خود از پنجره پنجم انتخابی جام جهانی 2019، با نتیجه 78 بر 70 مقابل فیلیپین پیروز شد.
ورزشی**ع-ح**2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال