بازار سیاه بلیت های اختصاصی رئال در لیبرتادورس به راه افتاد

تهران- ایرنا- تمام بلیت های اختصاص داده شده به هواداران رئال مادرید برای فینال جام لیبرتادورس بلافاصله خریداری و در سایت های غیرمجاز با چند برابر قیمت اولیه بار دیگر به فروش گذاشته شد.

به گزارش ایرنا، روزنامه آ. اس اسپانیا روز یکشنبه نوشت: هواداران تیم رئال مادرید تمام بلیت های اختصاص داده شده به آنها را توسط کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی (کنمبول) برای فینال جام لیبرتادورس، بلافاصله خریداری کرده اما ظاهرا همه آنها قصد رفتن به سانتیاگو برنابئو را ندارند.
به نظر می رسد کریسمس برای هواداران کهکشانی ها زودتر از راه رسیده باشد در واقع، آنها برای خرید تمام 9 هزار بلیت اختصاص داده شده توسط کنمبول به خود برای دیدار تیم های ریورپلاته و بوکاجونیورز در فینال جام لیبرتادورس که قرار است طبق برنامه نهم دسامبر (18 آذرماه) در سانتیاگو برنابئو برگزا شود، تنها به 90 دقیقه زمان نیاز داشتند.
این در حالی است که تنها ساعتی پس از فروخته شدن تمام صندلی های اختصاص داده شده در برنابئو برای آنها، بلیت هایی که از طریق نرم افزار سوشوز (Socios) با قیمتی بین 80 تا 220 یورو برای خرید در دسترس قرار گرفته بود، در برخی از تارنماهای اینترنتی با قیمتی که در زمان درج این مطلب از 250 یورو آغاز و به قمیت گزاف 800 یورو رسیده، بار دیگر برای فروش در دسترس هواداران قرار گرفته است.
روزنامه آ. اس در یکی از تارنماهای مشهور به 22 موردی برخورده است که صندلی های بازی را به طور کلی (در یکی از موارد هشت صندلی یک جا) برای فروش گذاشته است و فروشندگان برای آنکه قوانین مربوط به خرید و فروش غیرمجاز بلیت بازی ها را دور بزنند از این دست جملات استفاده کرده اند: «روان نویس بیرو (مارکی از روان نویس تولید شده توسط شرکت بیک) فروشی به همراه بلیت بازی به عنوان هدیه رایگان»!!
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال