اشکان ماهری با «حال خوب» در فرهنگسرای نیاوران

تهران - ایرنا - اشکان ماهری هنرمند عرصه موسیقی کشور، کنسرت «حال خوب» خود را در نیاوران برگزار می کند.

«اشکان ماهری» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا از تصمیم اجرای کنسرت «حال خوب» خود بصورت زنده برای نخستین بارو رسمی خبر داد و افزود: این کنسرت روز سه‎شنبه سیزدهم آذرماه جاری در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می رود.
وی اظهار داشت: در عرصه موسیقی تاکنون خود را محدود به واژه هایی چون سبک و استایل نکرده و علاقه مند هستم در این مورد موسیقی را با عنوان «سبک آزاد» معرفی کنم.
این هنرمند موسیقی کشور که برنده جایزه باربد از سی و دومین جشنواره موسیقی فجر هم به شمار می رود، ادامه داد:تاکنون قطعات «باور»، «ما آزموده‌ایم»، «هردم» و «مرا می‌بینی» که تعدادی از آثار گذشته اش بوده به صورت تک آهنگ منتشر کرده و در این کنسرت قصد دارد قطعات مربوط به آلبوم «پرگار» را نیز اجرا و به روی صحنه ببرد.
وی در ادامه، گفت: در این کنسرت هنرمندانی نظیر علی باغفر نوازنده درامز، یاسرساکی مهر نوازنده پیانو و کیبورد، مازیار خواجیان نوازنده گیتارباس، فواد الهی قمشه ای نوازنده گیتار الکتریک و بهرنگ معتمدی نوازنده ویولنسل همراه خواهند بود. این هنرمند عرصه موسیقی کشور ابراز امیدواری کرد: این اجرا بتواند مقدمات حضور در «فستیوال موسیقی و آزادی» را مهیا و فراهم کند.
کنسرت موسیقی پاپ اشکان ماهری، ساعت 20 روز سه‎شنبه 13 آذرماه 97 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برای تماشاگران و علاقه مندان اجرا خواهد شد.
فراهنگ ** 9494 ** 1355 **

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال