نماینده مجلس :

استقلال و عزت ایران مدیون فرهنگ شهادت است

کرج - ایرنا-نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: استقلال وعزت ایران اسلامی مدیون فرهنگ شهادت بوده و این فرهنگ را باید حفظ کنیم.

به گزارش ایرنا، عزیز اکبریان عصر شنبه در نشست با معلمان البرز اظهارداشت:برگزاری کنگره های شهدا مهم ترین موضوع برای حفظ ارزش های حماسی ملت ایران است.
وی یادآورشد:امروز همه ما موظف و مکلف هستیم تا فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه بسط و نشر بدهیم.
این نماینده مجلس ترویج فرهنگ شهادت طلبی در کنار فرهنگ ساده زیستی و امر به معروف و نهی از منکر را از ماندگارترین مسایلی عنوان کرد که در کنار تکریم از خانواده شهدا و تجلیل از فرهنگ ایثار و مقاومت باید مورد توجه قرار گیرد.
اکبریان اضافه کرد: ترویج این فرهنگ از وظایف مردم و به‌ویژه مسئولان نهادها و سازمان‌ها در کنار آموزه های معلمان در مدارس و حتی مراکز دانشگاهی است.
وی آرامش و امنیتی که امروز در جامعه حاکم است را مرهون دستان پاک، احساس ناب و محبت مادرانه مادران شهدا دانست که با ایثار عمر خودشان، فرزندانی به بهترین نحو و با معیارهای الهی و اسلامی تربیت کردند.
وی تاکیدکرد: دشمن با جنگ نرم می‌خواهد اندیشه و فکر جامعه را تضعیف و تخریب کند و مردم به ویژه نوجوانان و جوانان را از فرهنگ غنی اسلامی - ایرانی دور کند.
استان البرز 24 هزار معلم دارد.
2819/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال