ساره بیات؛ از سفیر صنایع دستی تا پوشیدن پوست حیوان

تهران - ایرنا - ساره بیات که در کنار بازیگری، سفیر صنایع دستی ایران نیز است حالا پوشیدن پالتوی با پوست یک حیوان برایش حاشیه ساز شد.

خبرساز شدن سلبریتی‌ها امری متداول در دنیا است. یعنی گاهی وقت‌ها با دستمزدهای بالایی که طلب می‌کنند خبرساز می‌شوند. بعضی مواقع به خاطر حضور در یک پروژه و گاهی اوقات هم برای مسائلی خارج از حیطه کار خود. خب طبیعی است که اخبار آنها مورد توجه همه قرار گیرد و مردم دوست داشته باشند حواشی اطراف هنرمندان کشور خود را دنبال کنند. و البته باز هم تاکید می‌کنم که این امر در دنیا متداول است و تنها مختص ایرانِ ما نیست.
البته گاهی اوقات هم خبرهایی از همین سلبریتی‌ها منتشر می‌شود که سراسر موهوم و غلط است. تکذیب هم می‌شود. اما خبر است دیگر، می‌آید و تا تکذیب شود کلی دیده و درباره‌اش اظهار نظر می‌کنند.
حالا در تازه‌ترین خبرها از حاشیه‌های سلبریتی‌ها، انتشار عکسی است که ساره بیات در آن تبلیغ پالتویی با پوست روباه کرده است. این عکس که چند روزی ا‌ست دست به دست می‌شود و واکنش‌های منفی علیه ساره بیات به همراه داشته هنوز هم تکذیب نشده. یعنی احتمالا درست است، و حالا ساره بیات بازیگر سینما احتمالا باید توضیح بدهد که این عکس درست است و شاید هم عذرخواهی بابت تبلیغ کالایی که باید برای درست کردن آن حیوانی را کشت و پوست آن را کند.
البته از آنجا که سنت عذرخواهی کلا در کشور ما امری نکوهیده و انجام ندادنی است ساره بیات تصمیم به سکوت گرفته است. یعنی تکذیب هم نکرده. اینکه پوست حیوان مصنوعی است که احتمالا نیست با توجه به چیزهایی که در سایت تبلیغ کالا نوشته شده است.
ماجرا وقتی داغ تر هم شد که برخی این موضوع را به سفیرصنایع دستی بودن ساره بیات پیوند زدند. خیلی‌ها نمی‌دانستند او سفیر صنایع دستی است. بعضی‌ها هم می‌دانستند. بنابراین حالا حداقل حُسن این خبر آن است که خیلی بیشترها فهمیدن که خانم بیات سلبریتی سینمای ایران سفیر صنایع دستی هم هست.
کلام آخر هم اینکه یک زمانی شاید پوشیدن لباس‌هایی با پوست حیوانات نشانه ارزش بود اما امروز با تغییر نگاه به محیط زیست، به یک ضد ارزش تبدیل شده است. بنابراین اگر پالتو پوست روی تن ساره بیات روباه واقعی‌ست یا مصنوعی، با توجه به جایگاه و تاثیرگذاری‌اش، اشتباه بزرگی‌ست برای افراد سرشناس و یا به اصطلاح سلبریتی و حتما پیام تلخی دارد.
خوب است به طرفدارانمان احترام بگذاریم، بالاخره ما را خیلی ها می شناسند...چه در تبلیغ سالن آرایش، چه تبلیغ مزون لباس.
فراهنگ**9246**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال