نائب رئیس فدراسیون:

عملکرد نمایندگان ایران در مسابقات دوبی قابل قبول بود

تهران- ایرنا- نائب رئیس فدراسیون بدمینتون با اشاره به اینکه سطح مسابقات 25 هزار دلاری دوبی بسیار بالا بود، گفت: بازیکنان خوبی در این رقابت ها حضور داشتند و به همین خاطر نمی توان عملکرد نمایندگان کشورمان را ضعیف بدانیم.

«محمد فرجی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اگر بر مبنای رنکینگ بخواهیم مسابقات بین المللی دوبی را ارزیابی کنیم، با توجه به اینکه ثمین عابد خجسته با رنکینگ 250 به بازیکنی با رنکینگ 70 باخته است، باید برنده این بازی باشد.
وی یکی از مشکلات پیش رو را شرکت نکردن ملی پوشان در مسابقات بیشتر دانست و عنوان کرد: حضور کم در مسابقات بین المللی، ملی پوشان را از استانداردها دور و اشتباهات آنان را بیشتر می کند.
مدیر تیم های ملی بدمینتون ادامه داد: امیر جباری، مهران شهبازی و ثمین عابد خجسته، بازیکنان جوانی هستند که باید در مسابقات بین المللی حضور یابند تا سطح کیفی آنان بالاتر رود و فاصله آنها با رقبایشان کمتر شود.
فرجی با بیان اینکه اعضای تیم ملی از سوم آذر تا سوم دی ماه سالجاری در مسابقات نپال هند شرکت می کنند، اظهار داشت: امیر جباری و ثریا آقایی پس از این مسابقات از 20 دی ماه به کمپ AOP مالزی می روند و مهران شهبازی نیز به جمع آنان اضافه می شود.
وی افزود: از 26 تا 29 آذر، ثمین عابدخجسته، حسن متقی، مهدی انصاری و علی حسین خانی به مسابقات ترکیه آنکارا خواهند رفت.
نائب رئیس فدراسیون بدمینتون در پایان اظهار داشت: از 15 دی به مدت یک ماه برای اعضای تیم ملی اردو برگزار می کنیم تا آنها را برای مسابقات بین المللی فجر ایران آماده سازیم. این مسابقات با حضور کشورهای مختلف جهان به میزبانی ایران در شهرستان کرج استان البرز برگزار می شود.
مسابقات بین المللی دبی با جوایز 25 هزار دلاری از 23 تا 27 آبان برگزار شد که اعضای تیم ملی بدمینتون کشورمان در بخش تیمی و انفرادی با شکست رو به رو شدند.
ثریا آقایی، ثمین عابد خجسته، مهران شهبازی و امیر جباری اعضای کاروان اعزامی بدمینتون ایران به این رقابت ها را تشکیل می دادند.
ورزشی**9128**1597

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال