رییس گمرک جمهوری آذربایجان:

گمرک جمهوری آذربایجان بیش از یک تن مواد مخدر کشف کرده است

باکو – ایرنا – رئیس گمرک جمهوری آذربایجان گفت که نهادهای گمرک این کشور، امسال بیش از یک تن مواد مخدر را در مبادی ورودی این کشور کشف و مصادره کرده اند .

«صفر مهدی اف »روز دوشنبه در پنجاه و سومین اجلاس کمیسیون فرعی مقابله با قاچاق مواد مخدر درخاور میانه و آسیای مرکزی سازمان ملل متحد ،افزود: با بکارگیری پرسنل مجرب و استفاده از فناوری های پیشرفته ، امسال یک هزار و 178 کیلوگرم مواد مخدر و روانگردان کشف و مصادره شده است .
وی افزود: مامورین گمرک جمهوری آذربایجان در ماه مارس سال 2018 میلادی 50 کیلوگرم هروئین جاسازی شده در یکی از کامیون ها در گذرگاه آستارا و در ماه اوریل امسال در حین بازرسی یکی از کامیون ها بیش از 104 کیلوگرم هروئین در یکی از کامیون ها در گذرگاه مرزی شاهتاختی را کشف و مصادره کردند .
رئیس گمرک جمهوری آذربایجان ،کشف بیش از 500 کیلوگرم هروئین در ماه می سال جاری و 256 کیلوگرم هروئین در ماه جولای امسال در کامیون هایی که از طریق گذرگاه مرزی آستارا حرکت می کردند ، را از دستآوردهای مهم مامورین گمرک این کشور در مبارزه با قاچاق مواد مخدر عنوان کرد .
به گفته وی مامورین گمرک جمهوری آذربایجان همچنین در ماه نوامبر سال جاری در یکی از کامیون های باری، 105 کیلوگرم هروئین جاسازی شده را کشف و مصادره کردند .
«پنجاه و سومین جلاس کمیسیون فرعی مقابله با قاچاق مواد مخدر در خاور میانه و آسیای مرکزی سازمان ملل متحد» امروز با حضور هیات مقابله با قاچاق مواد مخدر سازمان ملل متحد و نمایندگان 27 کشور منطقه از جمله یک هیات سه نفره متشکل از مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر و پلیس مبارزه با مواد مخدر جمهوری اسلامی ایران در باکو آغاز شد و بمدت سه روز ادامه خواهد داشت . خاورم ** 337** 1579

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال