فصل جدید همکاری های مشترک فدراسیون ورزش های رزمی و کارگری

تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون ورزش کارگری و رئیس فدراسیون ورزش های رزمی پیرامون همکاری های مشترک دو فدراسیون و گسترش جایگاه رشته های رزمی در بین کارگران، دیدار و بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از فدراسیون ورزش های کارگری؛ این نشست با محوریت بررسی مشکلات ورزش های رزمی در جامعه کار و تلاش در راستای رونق بخشی و گسترش ورزش های رزمی در خانواده بزرگ کار با حضور «جواد رمضی» و «محمود رشیدی» برگزار شد.
حمایت تمام قد فدراسیون ورزش های رزمی از ورزشکاران کارگر مهمترین دستاورد این نشست مشترک بود که با رویکرد جدید فدراسیون ورزش کارگری و اصلاح رویه های نادرست حوزه ورزش های رزمی کارگران در گذشته، این مهم در فصل جدید همکاری های مشترک طی تفاهم نامه ای اجرا خواهد شد.
یکی دیگر از موضوعات مطروحه در نشست فوق مبحث حضور ورزشکاران کارگر در سبک های پنچاک سیلات، موی تای و سامبو بود که با پیشنهاد مسئولان ورزش های رزمی کشور بحث توسعه و ترویج آنها در جامعه کار و تلاش محقق خواهد شد.
موضوع آموزش محور دیگر این جلسه بود که در بخش داوری و مربیگری در خانواده بزرگ کار و تلاش تا کنون مغفول مانده یا کمرنگ بود که بنا بر مذاکرات صورت گرفته این موضوع با ارائه تخفیفات و تسهیلات ویژه برای خانواده بزرگ کار و تلاش به زودی و با مجوزهای لازم و تحت نظر فدراسیون ورزش های رزمی شاهد برگزاری چنین دوره هایی خواهیم بود.
ورزش های رزمی در فدراسیون ورزش کارگری جزء پرمخاطب ترین رشته ها است که بخش عظیمی از مخاطبان این خانواده را به خود اختصاص داده است.
ورزشی**9128**3783**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال