معرفی داوران بخش مقالات رادی‌شناسی جشنواره تئاتر اکبر رادی

تهران - ایرنا - محمود عزیزی، سید مصطفی مختاباد و آرش رادی به‌عنوان داوران مسابقه مقالات رادی‌شناسی انتخاب شدند.

به گزرش روز جمعه خبرنگار سینمایی ایرنا، با پیشنهاد روح‌اله جعفری دبیر بخش مسابقه مقالات رادی‌شناسی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی و موافقت بهزاد صدیقی دبیر جشنواره، اعضای گروه داوری بخش مسابقه مقالات رادی‌شناسی انتخاب شدند.
صدیقی در متن حکم انتصاب داوران، محمود عزیزی، سید مصطفی مختاباد و آرش رادی آورده است: با توجه به تجربیات ارزش‌مند و اعتبارآفرین جناب‌عالی در حوزه پژوهش و مطالعات عالی تئاتر، به موجب این حکم، جناب‌عالی به عنوان داور بخش مسابقه مقالات رادی‌شناسی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی منصوب می‌شوید. بی‌شک حضور جناب‌عالی در پیش‌برد اهداف این رخداد ملی-فرهنگی و معرفی استعدادهای پژوهشگران جوان و نیز پژوهش‌های برتر رادی‌شناسی، سهم بسزایی خواهد داشت و در پویایی پژوهش‌های تئاتری ایران‌زمین مؤثر واقع خواهد شد. با قدردانی از شما برای پذیرش این مسئولیت، توفیق روزافزون‌تان را آرزومندم.
بنا بر این گزارش؛ محمود عزیزی دارای مدرک دکترای تئاتر از فرانسه بازیگر، نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر، تلویزیون و سینما ایران است. او هم‌اکنون عضو هیئت علمی و استاد تمام دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی، پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.
سیدمصطفی مختاباد دارای مدرک دکترای سینما، تئاتر و ارتباطات از آمریکا عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس با رتبه استادی، محقق، پژوهشگر و نویسنده در حوزه‌های سینما تئاتر ارتباطات و مطالعات بینا‌رشته‌ای با تالیفات و تحقیقات متعدد است.
آرش رادی فرزند زنده‌یاد اکبر رادی و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی، مترجم، محقق و ویراستار کتاب‌های گوناگون در حوزه‌های سینما، مدذیریت و داستان است.
تیم داوری بخش مسابقه مقالات رادی شناسی در فرصت یک هفته‌ای طبق جدول زمان‌بندی جشنواره، امور مربوط به بررسی 27 چکیده مقاله رسیده به دبیرخانه جشنواره را انجام داده و از بین مقالات رسیده، آثار برگزیده برای حضور در بخش نهایی جشنواره را اعلام می‌کنند.
سمینار رادی‌شناسی نیز روز یکشنبه 23 دی برگزار می‌شود و مقاله‌های انتخاب‌شده از سوی پژوهشگران در این سمینار ارائه خواهد شد.
همچنین بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره مقاله‌های انتخاب‌شده در ششمین کتاب رادی‌شناسی نیز به چاپ می‌رسند.
نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی از 18 تا 28 دی 97 توسط بنیاد اکبر رادی در تهران برگزارمی‌شود.
فراهنگ**9246**1440

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال